Barcelona
instagram.com/leomessi
Autor Piotr Mika - 27 Sierpnia 2020

Lionel Messi dogadał się z nowym klubem. Transfer zostanie ogłoszony już niebawem?

Barcelona musi ostatecznie pogodzić się z odejściem Leo Messiego? Wszystko na to wskazuje i co więcej, sam zawodnik miał już ustalić warunki z nowym klubem. Argentyńska dziennikarka Veronica Brunati podaje że wszystko jest już przygotowane, a sam zawodnik ma oficjalnie wypowiedzieć się na temat przyszłości w najbliższych godzinach.

Barcelona nie ma już wielkich szans na zatrzymanie Lionela Messiego. Z doniesień mediów wynika, że nawet jeśli prezydent Dumy Katalonii zrezygnuje ze stanowiska, to 33-letni piłkarz i tak nie zmieni swojej decyzji o odejściu. Co więcej, miał on już ustalić warunki indywidualnego kontraktu z nowym klubem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętać
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przed chwilą się zaczęło. Żywioł bezlitośnie uderzył w Polskę, gigantyczne zniszczenia
Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Czytaj dalej

Barcelona straci Messiego, piłkarz zdecydował

O szokującym odejściu Leo Messiego z Barcelony mówi się bez przerwy od kilku dni, a kolejne istote infromacje potrafią pojawiać się co kilka godzin. Teraz jednak z argentyńskich dziennikarek, Victoria Brunati, podała że jej rodak zdążył już porozumieć się z nowym zespołem w sprawie kontraktu, a do tego sam zawodnik ma już niedługo oficjalnie odnieść się do sprawy swojej przyszłości.

Wcześniejsze doniesienia medialne mówią o tym, że Lionel Messi dołączy do Manchesteru City. Anglicy będą mu płacić tyle samo co Barcelona, czyli 50 mln euro rocznie (wyłączając bonusy), a jego kontrakt ma trwać dwa lub trzy sezony. Co więcej, Argentyńczyk miał również postawić warunek, że zespół ma być dalej prowadzony przez Pepa Guardiolę.

Choć takie wymagania ze strony mogą brzmieć kuriozalnie, to z drugiej strony trudno nie zrozumieć Messiego. Wybrał on Manchester City głównie ze względu na to, że prowadzi go właśnie Guardiola, z którym Messi świętował największe sukcesy i który gwarantuje styl, jaki preferuje 33-letni piłkarz.

Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, "zdecydowałem się na ten krok"Czytaj dalej

Barcelona rozpada się na naszych oczach

Jedno jest pewne - takiej Dumy Katalonii jaką zapamiętaliśmy w ostatnich latach już nie będzie. Odejście Leo Messiego jest już praktycznie pewne, do tego opuścić ją ma większość obecnych piłkarzy. Ronald Koeman, nowy szkoleniowiec Blaugrany, chce wprowadzić inną filozofię w zespole niż obowiązywała dotychczas, co również ma dotyczyć samej Akademii Barcelony. Zmiany sa nieuniknione, przykro jednak obserwować w jakiej atmosferze są one wprowadzane w legendarnym klubie.


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd odrzucił dzisiaj obniżkę, którą sam obiecał. Wszyscy jej oczekujący usłyszeli jedną odpowiedź
  2. Naukowcy prześwietlili 1000-letni posąg. W środku znaleźli coś, co zwaliło ich z nóg
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News