Barcelona
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Kwietnia 2020

Barcelona chce kupić wielki talent z Ekstraklasy. Transfer już tego lata

Barcelona zainteresowana jest sprowadzeniem piłkarza z PKO Ekstraklasy. Skauci katalońskiego klubu uważnie obserwują zawodnika uważanego za jeden z największych talentów polskiej piłki. Obecny klub młodego piłkarza chce jednak za wszelką cenę zatrzymać go u siebie.

Barcelona szykuje się do rewolucji kadrowej. Klub opuści prawdopodobnie kilku znanych piłkarzy, a w ich miejsce przyjdą nowi. Mało kto jednak mógł się spodziewać, że na celowniku giganta znajdzie się piłkarz występujący w Ekstraklasie.

Problemy polskiego piłkarza z Serie A. Został zatrzymany przez policjęProblemy polskiego piłkarza z Serie A. Został zatrzymany przez policjęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Barcelona chce sprowadzić do siebie rewelację Ekstraklasy

Już latem możemy być świadkami hitowego transferu z Ekstraklasy do jednego z najlepszych klubów Starego Kontynentu. FC Barcelona podobno zainteresowana jest sprowadzeniem do siebie już po zakończeniu obecnego sezonu Aleksandra Buksy z Wisły Kraków. 17-latek w ostatnich miesiącach zawojował krajowe boiska i uważany jest za jeden z największych wschodzących talentów polskiej piłki.

Władze “Dumy Katalonii” chcą jak najszybciej wykupić młodego napastnika i już latem zamierzają przedstawić Wiśle ofertę. Kontrakt Buksy z dotychczasowym pracodawcą obowiązuje do końca roku. “Biała Gwiazda” mimo zapewne intratnej oferty, chciałaby zatrzymać rewelacyjnego młodziana u siebie.

Kiedy urodzi Anna Lewandowska? Znamy termin porodu, to już naprawdę niedługoKiedy urodzi Anna Lewandowska? Znamy termin porodu, to już naprawdę niedługoCzytaj dalej


Prezes Wisły potwierdza negocjacje transferowe

- Wiemy doskonale, że Olek to wielki talent polskiej piłki. Stoi przed nim wielka kariera. Musimy mieć też świadomość, że wiele czynników wpływa na to, by doszedł na szczyt. - powiedział w rozmowie z Interia.pl nowy prezes Wisły Kraków Dawid Błaszczykowski.

Jednocześnie nie zaprzeczył, że pojawiło się zapytanie ze strony słynnego klubu. Stopnia zaawansowania tych rozmów nie chciał jednak zdradzić.

- Pewne kwestie lubią ciszę. O takich rzeczach nie lubię mówić, czy pisać publicznie. To taki moment, w którym jeszcze chwilę musimy poczekać. Jeśli będziemy mieli jakiejś decyzje związane z Olkiem, to będziemy je ogłaszali. - powiedział Błaszczykowski.

Aleksander Buksa w obecnym sezonie Ekstraklasy rozegrał 14 spotkań i zdobył trzy gole.

Źródło: Interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News