Philippe Coutinho agent
FC Barcelona
Autor Piotr Bernaciak - 14 Lipca 2019

Bardzo mocne słowa agenta Coutinho. "Długo milczałem, ale nie pozwolę Barcelonie kłamać"

Agent Philippe Coutinho, Kia Joorabchian, twierdzi, że działacze Dumy Katalonii rozpowszechniają nieprawdziwe informacje na temat jego klienta. Wypowiedział się w bardzo ostrych słowach i zadeklarował, że "nie pozwoli Barcelonie kłamać".

Mimo, iż FC Barcelona zdobyła w zeszłym sezonie mistrzostwo Hiszpanii, udział Philippe Coutinho w tym sukcesie był niewielki. Kibice dość negatywnie ocenili jego występy w barwach Blaugrany, co spowdowało, że działacze klubu z Camp Nou zaczęli rozważać sprzedaż brazylijskiego gwiazdora.

Problem polega na tym, że władze FC Barcelony rzekomo przekazały agentowi Coutinho, że jego klient jest w planach Ernesto Valverde na nowy sezon. Z drugiej strony, pojawiły się wiarygodne doniesienia, jakoby Coutinho miał być kluczowym elementem w operacji transferu Neymara na Camp Nou.

Kia Joorabchian, agent Brazylijczyka, jest rozżalony obecną sytuacją i żąda od FC Barcelony jasnej deklaracji na temat przyszłości swojego klienta. Chce wiedzieć czy pomocnik jest na liście transferowej.

- Josep Bartomeu w zeszłym tygodniu przekonywał, że działacze nie zamierzają sprzedawać żadnemu klubowi Coutinho. Dlatego nie rozgłądalismy się po rynku i nie zbieraliśmy żadnych ofert. Okazuje się, że Andy Cury. doradca Barcelony na rynku południowoamerykańskim, nalega, aby Coutinho był włączony w transfer Neymara z PSG - zdradził zdenerwowany Kia Joorabchian w "RMC Sports".

- Długo milczałem, ale nie pozwolę Barcelonie kłamać. Muszą powiedzieć prawdę jeśli chcą, żeby Coutinho odszedł. Wtedy zdecydujemy wspólnie, co jest najlepsze dla jego przyszłości - podsumował zirytowany agent Coutinho.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News