Bartosz Bereszyński
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 8 Kwietnia 2020

Pilne informacje ws. zarażonego COVID-19 Bartosza Bereszyńskiego

Bartosz Bereszyński kilkanaście dni temu ogłosił, że choruje na koronawirusa. Teraz włoskie media podały nowe wieści w sprawie jego choroby. Jak się okazuje, nowe informacje są bardzo optymistyczne.

Bartosz Bereszyński był pierwszym polskim piłkarzem, który ogłosił, że choruje na koronawirusa. Reprezentant Polski wciąż przebywa w Genui, gdzie miał poddać się kwarantannie, podobnie jak wszyscy pozostali piłkarze Sampdorii. Sam zawodnik postanowił poinformować media i kibiców o swojej chorobie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziś włoskie media podały nowe informacje dotyczące tego, co dzieje się obecnie we włoskim futbolu. Od dłuższego czasu kibice wyczekiwali również na nowe wieści w sprawie stanu zdrowia Bartosza Bereszyńskiego, który nie podawał wiadomości, jakoby wyzdrowiał, lecz nie informował także o pogorszeniu się jego stanu zdrowia. W końcu doczekaliśmy się aktualizacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go karaPolski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go karaCzytaj dalej

Bartosz Bereszyński zachorował kilkanaście dni temu

Jak podawał sam piłkarz, prawdopodobnie zaraził się on od jednego z kolegów na treningu. Koronawirusa zdiagnozowano bowiem choćby u Manolo Gabbiadiniego, a potem również u innych zawodników klubu z Genui. Klub długo nie chciał podawać informacji na temat stanu zdrowia, choć teraz w końcu doczekaliśmy się wiadomości podanej przez włoskie media.

"La Gazzetta dello Sport", a więc jedno z najbardziej zaufanych źródeł sportowych w całej Italii, podaje, że wszyscy piłkarze Sampdorii przeszli już kwarantannę i po jej zakończeniu ponownie poddali się testom na obecność COVID-19. Jak się dowiadujemy, u wszystkich z nich, w tym u Polaka, wynik był negatywny.

Były reprezentant Polski wprawił fanów w osłupienie nową fryzurą. Były reprezentant Polski wprawił fanów w osłupienie nową fryzurą. "Coś poszło nie tak" (FOTO)Czytaj dalej

Bartosz Bereszyński wyleczony z COVID-19

Wiadomości na temat wyleczenia choroby wykrytej u Polaka kilkanaście dni temu są bardzo optymistyczne i z pewnością ucieszą kibiców martwiących się o stan zdrowia polskich piłkarzy znajdujących się we Włoszech. Na szczęście nie pojawiły się żadne wieści na temat zachorowań u innych polskich sportowców przebywających na Półwyspie Apenińskim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny
  2. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Morawiecki ujawnia, jakie będą ich następne kroki po świętach. Nie ma co liczyć na ograniczenie zakazów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News