Bartosz Bereszyński koronawirus Sampdoria Genua
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 24 Kwietnia 2020

Bartosz Bereszyński przeszedł drugi test na obecność COVID-19. Znamy wynik

Bartosz Bereszyński kilka tygodni temu ogłosił, że zachorował na koronawirusa. Polscy kibice codziennie martwili się o zdrowie reprezentanta Polski. Kilka dni temu jednak pojawiły się pozytywne wiadomości.

Bartosz Bereszyński kilka tygodni temu przekazał kibicom wiadomość, która zmroziła krew w żyłach. Dowiedzieliśmy się, że prawy obrońca Sampdorii Genua jest jednym z pierwszy zawodników w lidze, którzy zachorowali na koronawirusa. Niepokojąca informacja została potwierdzona przez samego piłkarza poprzez Instagrama. Postanowił o wszystkim poinformować kibiców w specjalnym wpisie.

Już kilka dni temu włoskie media podawały aktualizacje dotyczące stanu zdrowia zarażonych zawodników Sampdorii Genua, jednak sami piłkarze nie decydowali się na oficjalny komentarz. Bartosz Bereszyński w końcu zajął stanowisko w sprawie, która pojawiała się w dyskusjach kibiców. Teraz mogą oni w końcu odetchnąć z ulgą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Krychowiak ot tak wyciągnął 5 milionów i zrobił zakupy. Dowiedzieliśmy się, co kupił i nas zatkałoKrychowiak ot tak wyciągnął 5 milionów i zrobił zakupy. Dowiedzieliśmy się, co kupił i nas zatkałoCzytaj dalej

Bartosz Bereszyński przeszedł drugi test na COVID-19

Wielu polskich kibiców obawiało się o stan zdrowia polskich piłkarzy występujących we Włoszech, gdzie epidemia koronawirusa ma do tej pory najgorsze efekty. Bartosz Bereszyński szybko potwierdził, że jest chory na koronawirusa, jednak chorobę przechodzi bezobjawowo i czuje się bardzo dobrze. Mimo wszystko kibice czekali na kolejne informacje od reprezentanta Polski.

Kilka dni temu włoskie media podały informacje, jakoby wszyscy chorzy zawodnicy w Sampdorii Genua całkowicie wyzdrowieli już z koronawirusa po kilku tygodniach izolacji w domu. Ostatecznie sam Bartosz Bereszyński potwierdził informację, na którą wszyscy czekali.

Był wielką nadzieją sportu, niestety nie żyje. Wielki talent zginął przed własnym domem, żałoba kibicówBył wielką nadzieją sportu, niestety nie żyje. Wielki talent zginął przed własnym domem, żałoba kibicówCzytaj dalej

Bartosz Bereszyński przekazał ważne informacje

- Dzisiaj nareszcie uzyskaliśmy wraz z Mają podwójny wynik negatywny na COVID-19. Oficjalnie dzisiaj jesteśmy zdrowi - poinformował na Instagramie Bartosz Bereszyński, nie ukrywając swojej wielkiej radości, że zarówno on, jak i jego żona w końcu mogą odetchnąć z ulgą i nie przejmować się chorobą, która jest bardzo groźna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News