Bartosz Kapustka
Facebook Bartosz Kapustka
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Sierpnia 2020

Sensacyjna wiadomość dotarła do Polski. Bartosz Kapustka coraz bliższej powrotu do kraju, chcą go mistrzowie Polski

Bartosz Kapustka był wielkim objawieniem Euro 2016, gdzie świetnie zaprezentowała się reprezentacja Polski prowadzona przez Adama Nawałkę. Po turnieju o zdolnego pomocnika pytało wiele klubów, a on wybrał przenosiny do słynnego Leicester City. Niestety szybko okazało się, że Polak będzie miał problemy z regularną grą i od tamtego czasu jego kariera się załamała, na co duży wpływ miały też kontuzje. Kapustka ma jednak szansę wrócić do poważnej piłki, gdyż zainteresowanie pozyskaniem go po raz kolejny wyraża aktualny mistrz Polski.

Bartosz Kapustka po udanym występie na Euro 2016 przeniósł się z Cracovii do Leicester City. Niestety w Anglii pomocnik nie zdołał przebić się do pierwszego składu i wygląda na to, że wkrótce rozstanie się z ekipą z Premier League. O sprowadzeniu go poważnie myśli mistrz Polski, Legia Warszawa.

Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Poważny problem z turystami na Śnieżce. Władze apelują. Sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli


Bartosz Kapustka może wrócić do Ekstraklasy

Kończy się powoli przygoda Bartosza Kapustki z angielskim Leicester City. Pomocnik reprezentacji Polski miał zostać gwiazdą Premier League, jednak od czasu przenosin do słynnej ekipy, nie udało mu się wywalczyć miejsca w składzie. Karierę utalentowanego zawodnika zastopowały kontuzje i nawet na wypożyczeniach w znacznie słabszych drużynach nie potrafił potwierdzić swojego potencjału.

Umowa zawodnika, który był rewelacją mistrzostw Europy w 2016 roku, z Leicester City obowiązuje do czerwca 2021 roku, jednak wszystko wskazuje na to, że rozwiązana w ciągu najbliższych tygodni. Kapustka mimo słabszej postawy w ostatnich miesiącach wciąż wzbudza spore zainteresowanie na rynku transferowym. Najbardziej zainteresowani pozyskaniem 23-latka są mistrzowie Polski, czyli Legia Warszawa.

Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąLekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąCzytaj dalej


Legia Warszawa myśli o sprowadzeniu Kapustki

Temat przenosin Bartosza Kapustki do Legii Warszawa pojawia się regularnie od kilku miesięcy. Spekulowano o potencjalnych przenosinach już w styczniu, jednak na spekulacjach się skończyło. Teraz temat powraca, a informację o możliwym transferze do Legii podał na Twitterze dziennikarz “Super Expressu” Jerzy Chwałek.

- NEWS: Według naszych informacji przejście Bartosza Kapustki z Leicester City do Legii Warszawa bardzo możliwe! Informacja z godzin popołudniowych - napisał Chwałek w czwartek wieczorem. Pozostaje nam zatem czekać na rozwój sytuacji. Transakcja z udziałem reprezentanta Polski byłaby już kolejnym hitem po transferze Artura Boruca z Bournemouth.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemiecka potęga z poważnymi problemami. Czołowa branża zwolni nawet 100 tys. pracowników
  2. Wiemy co dalej z Xbox Live Gold
  3. Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasową
  4. Polski sport w żałobie. Z samego rana dowiedzieliśmy się o śmierci legendy, dawnego selekcjonera
  5. Zatrważające wiadomości potwierdziły się. Koronawirus w reprezentacji Polski, ośrodek został zamknięty
  6. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News