Bartosz Kapustka
Facebook Bartosz Kapustka
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Maja 2020

Bartosz Kapustka jasno określił się w sprawie odejścia z Leicester. Wymowne słowa, jest zdecydowany

Bartosz Kapustka nie potwierdził w ostatnich latach ogromnego potencjału, jaki zaprezentował podczas Euro 2016. Duży wpływ na to miały urazy, które nie oszczędzały zawodnika Leicester City. Piłkarz podjął decyzję odnośnie do swojej przyszłości, którą zdradził podczas rozmowy z Tomaszem Ćwiąkałą z Canal + Sport.

Bartosz Kapustka był wielkim objawieniem Euro 2016. Dobre występy w reprezentacji i Ekstraklasie zaowocowały transferem do Leicester City. W ekipie Premier League jednak utalentowany pomocnik się nie sprawdził, co poddaje pod wątpliwość jego przyszłość w ekipie “Lisów”. Zawodnik zdradził swoje plany na najbliższe miesiące.

Wiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaskiWiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaskiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Bartosz Kapustka zdradził plany na temat swojej przyszłości

23-letni piłkarz niestety może pretendować do miana największego rozczarowania polskiej piłki ostatnich lat. Utalentowany zawodnik po transferze do Leicester City miał pecha do urazów, co zdecydowanie wyhamowało jego rozwój. Wydaje się, że angielska drużyna nie widzi już miejsca w klubie dla Polaka, który trenuje tylko z drugim zespołem. Wypożyczenia do Freiburga i belgijskiego drugoligowca Leuven wydaje się, że czas Kapustki na King Power Stadium dobiega końca.

Sam zawodnik był ostatnio gościem programu “Face 2 Face” emitowanego przez Canal+ Sport. W rozmowie z dziennikarzem Tomaszem Ćwiąkałą Bartosz Kapustka rzucił nieco światła na swoją aktualną sytuację i plany na najbliższe miesiące. Jak zdradził, w tym momencie jest mu bliżej do odejścia z klubu niż do walki o miejsce w składzie.

Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila StochaAdam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila StochaCzytaj dalej


Zawodnik chce opuścić Leicester City już latem

– Chciałbym odejść latem i w stu procentach się pod tym podpisuję. Ja ten klub bardzo cenię i mimo tego, że nie poszło to wszystko tak jak planowałem, na pewno chcę opuścić to miejsce i żadne wypożyczenie nie wchodzi w grę. Myślę, że klub też nie chciałby wypożyczenia w tej sytuacji. - zdradził Kapustka. Zainteresowanie sprowadzeniem piłkarza wyrażała kilka tygodni temu między innymi Legia Warszawa. Bardzo możliwe, że jeśli nie pojawi się atrakcyjna oferta z jednego z zachodnich klubów, będziemy wkrótce oglądać wielki powrót na boiska Ekstraklasy.

– Zostaje mi rok kontraktu i tak naprawdę im też nie kalkulowałoby się to, żebym odchodził gdzieś na wypożyczenie i za rok czy za pół roku mógłbym za darmo odejść z klubu. W życiu nic jest pewne, ale bardzo prawdopodobne jest to, że w lecie odejdę - dodał piłkarz.

Źródło: "Face 2 Face" Canal+ Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjechał na wakacje mimo epidemii. Może skończyć w więzieniu i zapłacić ogromną karę
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Kierowco, lepiej się pośpiesz. Czasy tanich paliw już się kończą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News