Bartosz Kapustka
instagram.com/kapi67
Autor Mateusz Wysokiński - 20 Marca 2020

Bartosz Kapustka bliski powrotu do Polski? "Po sezonie muszę odejść z Leicester City"

Bartosz Kapustka opuści po sezonie Anglię. Były piłkarz reprezentacji Polski i prawdziwe objawienie Euro 2016 wyjawił, że bierzący sezon jest dla niego ostatnim w barwach popularnych Lisów. Możliwe, że zawodnik, który swego czasu wyrastał na prawdziwą gwiazdę światowej piłki wróci do Ekstraklasy i będzie próbował odbudować swoją karierę.

Bartosz Kapustka miał być piłkarzem, który na lata stanie się podporą reprezentacji Polski. Po bardzo udanym pobycie w Cracovii i grze na Euro 2016 wydawać się mogło, że piłkarz szturmem weźmie najważniejsze ligi na świecie i stanie się prawdziwą gwiazdą. Niestety w Leicester City nie wywalczył sobie miejsca w składzie, a wypożyczenia do Freiburga i belgijskiego OH Leuven nie pomogły zawodnikowi w odbudowaniu formy. Sam piłkarz zdaje sobie sprawę, że nie zrobi już kariery w Premier League i oznajmił, że latem odejdzie do zupełnie innego klubu.

Piękny gest Kuby Błaszczykowskiego. Przeznaczy fortunę na walkę z epidemią, brawoPiękny gest Kuby Błaszczykowskiego. Przeznaczy fortunę na walkę z epidemią, brawoCzytaj dalej

Bartosz Kapustka opuszcza Leicester City. Deklaracja piłkarza

Były zawodnik reprezentacji Polski wyznał w wywiadzie z radiem Weszło, że następne miesiące są ostatnimi w barwach "Lisów". Piłkarz nie może przebić się do składu drużyny, która w tym sezonie walczy o Champions League, w związku z czym postanowił na zmianę otoczenia.

- Nie ukrywam, że po tym sezonie w lecie muszę odejść z Leicester, muszę odejść z Anglii i jestem do tego przekonany. Bardzo chciałbym coś zmienić, zacząć nową przygodę i myślę, że jestem przygotowany na taki krok. Trzeba wrócić na dobre tory. - powiedział Kapustka w rozmowie z radiem Weszło.

PZPN zamierza pomóc polskim klubom. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły planuPZPN zamierza pomóc polskim klubom. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły planuCzytaj dalej

"Może Ekstraklasa?". Zawodnik myśli nad powrotem do Polski

Kapustka nie ukrywa, że kolejnym krokiem w jego karierze może być powrót do rodzimej Ekstraklasy. Piłkarz mógł to zrobić jeszcze tej zimy, ponieważ zainteresowana jego pozyskaniem była Legia Warszawa, jednak "Wojskowi" nie potrafili znaleźć porozumienia z młodym gwiazdorem. Możliwe, że to właśnie warszawianie, albo inny klub z elity ligi zdecyduje się zaufać Kapustce. Sam piłkarz myśli nad Polską, ale zaznacza, że sytuacja na świecie jest bardzo dynamiczna, co utrudnia mu zadeklarowanie miejsca, gdzie będzie grał.

- Może Ekstraklasa? Sam nie wiem. Nawet jeślibym wiedział, to nie powiedziałbym tego, bo sytuacja na świecie jest tak dynamiczna, że nie zmienia się nawet z miesiąca na miesiąc, co bardziej z tygodnia na tydzień - oświadczył Kapustka w rozmowie z radiem "Weszło".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: książę Albert zakażony koronawirusem. Pałac potwierdza
  2. Koronawirus. Tłumy nad Wisłą. Piją z jednej butelki, ćwiczą na siłowni
  3. Robert Lewandowski ujawnia kulisy negocjacji z Realem. Polak rozmawiał z samym Ronaldo
  4. Koszmarna śmierć byłego mistrza kraju. Zmarł w bardzo młodym wieku, osierocił malutką córeczkę
  5. Gwiazdor Juventusu złamał kwarantannę. Chciał opuścić kraj, czeka go surowa kara
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News