Bartosz Zmarzlik
youtube.com/Fifa Shoty
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Stycznia 2020

Kultowy napastnik reprezentacji Polski kpi z Bartosza Zmarzlika. Porównał go do Lewandowskiego

Bartosz Zmarzlik jest autorem jednej z największych sportowych sensacji roku. Żużlowiec, który wygrał tytuł sportowca roku, wyprzedzając Roberta Lewandowskiego, zaskoczył kibiców. Szczególnie cięty na postać motocyklisty jest jeden z byłych reprezentantów Polski, który cały czas naśmiewa się z żużlowego mistrza świata. Słowa piłkarza musiały zaboleć sportowca.

Bartosz Zmarzlik nie mógł się spodziewać, że zostanie wybrany najlepszym sportowcem roku według plebiscytu Przeglądu Sportowego. Sportowiec, który w plebiscycie przegonił Roberta Lewandowskiego, znalazł się na ustach mediów, a niektórzy nie przestają mu szczędzić przykrych komentarzy. Taką osobą jest były reprezentant Polski, który naśmiewa się z postaci żużlowca. Piłkarz, który słynie ze swoich niewybrednych komentarzy, porównał żużlowca do Roberta Lewandowskiego.

Polskie siatkarki powalczą o awans. Pierwsza taka szansa od latPolskie siatkarki powalczą o awans. Pierwsza taka szansa od latCzytaj dalej

Bartosz Zmarzlik wyśmiany przez piłkarza. Mocne słowa pod adresem żużlowca

Osobą, która udzieliła ostrego komentarza pod adresem Bartosza Zmarzlika jest Wojciech Kowalczyk. Były piłkarz Legii Warszawa i Betisu Sewilla słynie z mocnych komentarzy i bezpardonowych opinii. Kowalczyk, który obecnie udziela się jako ekspert Weszło.com, był wczoraj na meczu Sevilli z Levante w ramach rozgrywek Copa del Rey. Były piłkarz kadry Janusza Wójcika zamieścił w swoich mediach społecznościowych swoisty atak na gwiazdę żużla.

- Na tym stadionie Zmarzlik, by nie pojeździł.A swoją drogą, to Lewandowski już strzela bramki, a żużlowiec reperuje motor - napisał na swoim Twitterze Kowalczyk

Zmarzlik odpowiada byłemu piłkarzowi Legii

Bartosz Zmarzlik nie ukrywa, że ma dość złośliwych komentarzy ze strony Kowalczyka i zaprasza go na swoje zawody, aby ten sam mógł zobaczyć, czy żużel jest tak złym sportem, jak wydaje się byłemu piłkarzowi.

- Wydaję mi się, że to tylko i wyłącznie chodzi o nieznajomość dyscypliny. Gorąco zapraszam pana Wojciecha na nasz mecz do Gorzowa, na derby z Falubazem Zielona Góra. Obejrzenie z bliska najbardziej elektryzującego meczu w Polsce, tłumy kibiców na stadionie, prędkość, brak hamulców - może pokocha tę dyscyplinę tak, jak rzesze kibiców w całej Polsce – mówi Bartosz Zmarzlik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Sławomira Peszki nie ma litości dla męża. "Jak ty czegoś nie odje... raz na pół roku, to nie jesteś sobą"
  2. Legendarny napastnik Legii Warszawa w Premier League? Trafi tam zamiast Piątka
  3. Polski sportowiec ośmieszony przez działaczy. Pieniądze ważniejsze, niż pamięć
  4. Gorzka prawda na temat Adama Małysza wyszła na jaw. Bezlitosne słowa byłego trenera
  5. Wisła Kraków daleka od bankructwa? Kolejny piłkarz w zespole
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News