Bayern Monachium
Facebook Bayern Monachium
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Kwietnia 2020

Poznaliśmy nazwisko nowego trenera Bayernu. Lewandowski będzie zadowolony

Bayern Monachium podjął ostateczną decyzję, kto będzie prowadził zespół w przyszłym sezonie. Od tygodni trwały spekulacje kto przejmie schedę po tymczasowo mianowanym, po zwolnieniu Niko Kovaca, Hansim Flicku. Wybór szefów ekipy z Bawarii nie przyniósł zaskoczenia. Podjęto rozsądną decyzję.

Bayern Monachium przekazał dzisiaj ważną informację dotyczącą przyszłości drużyny. Władze mistrza Niemiec zdecydowały się już teraz ogłosić nazwisko trenera, który poprowadzi zespół w przyszłym sezonie. Decyzja klubowych działaczy na pewno spotka się z aprobatą kibiców i piłkarzy, gdyż wybór padł na sprawdzonego fachowca.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące Czytaj dalej


Bayern Monachium zdecydował o wyborze trenera na następny sezon

Mowa oczywiście o aktualnym trenerze “Die Roten” Hansim Flicku. Po zwolnieniu skonfliktowanego z piłkarzami i dyrekcją Niko Kovaca związany od lat z monachijskim klubem Niemiec, miał jedynie pełnić funkcję tymczasowego “strażaka”. Okazało się jednak, że pod wodzą 55-latka dotychczas zajmującego stanowisko asystenta kolejnych szkoleniowców, zawodnicy odzyskali radość z gry i znacznie poprawili wszelkie mankamenty. Bayern odrobił kilkupunktową stratę w ligowej tabeli do największych rywali, a i w Lidze Mistrzów zaczął “rozjeżdżać” kolejnych przeciwników. Decyzja zarządu mogła być zatem tylko jedna.

Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzjaKamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzjaCzytaj dalej


Związany od lat z klubem fachowiec zapracował na zaufanie władz Bayernu. Oficjalnie zostanie pierwszym trenerem

O parafowaniu umowy, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku, poinformowano na oficjalnej stronie internetowej klubu.

"FC Bayern i Hansi Flick przedłużają współpracę. Rozmowy przebiegały w dobrej i optymistycznej atmosferze" - czytamy w komunikacie.

- Ważne jest, aby trener rozumiał również filozofię klubu. Hansi był piłkarzem Bayernu, potem został asystentem, a teraz jest pierwszym szkoleniowcem. To dobra droga. On zna naszą mentalność, wie, że Bayern gra o najwyższe cele - powiedział Oliver Kahn, legendarny bramkarz, a obecnie członek zarządu klubu w rozmowie z klubowymi mediami.

Od momentu przejęcia drużyny przez Flicka z 21 rozegranych spotkań Bayern wygrał aż 18. Drużyna, w której występuje Robert Lewandowski, jest liderem Bundesligi, liczy się w walce o Puchar Niemiec oraz Ligę Mistrzów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden kontynent ma rekordowo mało zakażeń koronawirusem. Mieszkańcy mają przewagę, eksperci tłumaczą
  2. Nietrzeźwy mężczyzna uciekł z kwarantanny. Wsiadł do metra, przejechał całą linię, trwa dezynfekcja
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Które Biedronki i Lidle są otwarte całodobowo? Spis sklepów, w których zrobisz zakupy 24h

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News