Bayern MOnachium Arsene Wenger
instagram
Autor Piotr Bernaciak - 6 Listopada 2019

Legendarny trener faworytem do posady trenera Bayernu. Jest gotowy wrócić z emerytury

Bayern Monachium wciąż nie ogłosił nazwiska nowego trenera pierwszej drużyny. Zdaniem mediów faworytem włodarzy jest doświadczony szkoleniowiec. Jego obecność z pewnością ucieszyłaby wszystkich kibiców.

Bayern Monachium w ostatnich tygodniach spisuje się poniżej oczekiwań. Wszyscy piłkarze poza Robertem Lewandowskim grają na bardzo niskim poziomie, a drużyna walcząca o triumf w Lidze Mistrzów nie może pozwolić sobie na tego typu grę. Z tego powodu pracę stracił Niko Kovac. Przygoda Chorwata z Bayernem zakończyła się po nieco ponad jednym sezonie.

Media przekazują, że już niebawem Bayern Monachium z pewnością przedstawi mediom i kibicom nowego szkoleniowca. Jak informują dziennikarze, jest jeden szkoleniowiec, który ma ogromne szanse na objęcie prestiżowej posady. To doświadczony trener, który jest ponoć gotowy nawet wrócić z piłkarskiej emerytury, by udowodnić, że wciąż jest w stanie wyciągnąć zespół z kryzysu.

Poznaliśmy miejsce przygotowań Polaków do Euro 2020. PZPN dokonał ważnej zmianyPoznaliśmy miejsce przygotowań Polaków do Euro 2020. PZPN dokonał ważnej zmianyCzytaj dalej

Bayern Monachium zatrudni nowego trenera

Mówi się, że faworytem do objęcia posady trenera Bayernu Monachium jest sam Arsene Wenger. Francuz co prawda odszedł z Arsenalu mówiąc, że jest już zmąeczony futbolem na najwyższym poziomie i początkowo mówił, że wybiera się na emeryturę, ale wygląda na to, że wciąż nie ma dosyć piłki. Mówi się, że bardzo chętnie objąłby on właśnie drużynę Bayernu.

Z taką grą walka o mistrzostwo Niemiec również nie wydaje się łatwa, dlatego władze szybko chcą zatrudnić nowego szkoleniowca, najlepiej z dużym doświadczeniem. Rzekomo to właśnie Arsene Wenger jest faworytem władz klubu, o czym informują niemieckie media. Mógłby on zostać oficjalnie zaprezentowany jeszcze przed nadchodzącym spotkaniem ligowym.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News