Bayern Monachium
imago/Michael Weber/EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Kwietnia 2020

Gwiazdor Bayernu Monachium o krok od transferu. Chcą go giganci Premier League

Bayern Monachium jak donosiliśmy w ostatnim czasie, planuje sprowadzenie jednej z gwiazd Premier League. Teraz okazuje się, że w odwrotnym kierunku może powędrować wieloletni kolega z murawy Roberta Lewandowskiego. Zawodnik znalazł się na celowniku dwóch wielkich klubów.

Bayern Monachium myśli powoli o następnym sezonie. Przed jego rozpoczęciem władze klubu chcą dokonać kilku zmian w składzie. Opuścić Allianz Arena może wieloletni członek drużyny, którego zakontraktowaniem zainteresowani są giganci Premier League.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Transmituje wejście do kościoła i dzwoni na policję gdy wiernych jest zbyt dużo
Patogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychPatogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychCzytaj dalej


Bayern Monachium planuje ruchy transferowe. Mistrz świata na wylocie z klubu

Drużyna Roberta Lewandowskiego wykorzystuje przerwę w grze spowodowaną pandemią koronawirusa na planowanie między innymi ruchów transferowych. W ostatnich dniach kontrakt z drużyną przedłużył Thomas Mueller, którego nowa umowa będzie obowiązywać do 2023 roku. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda z Jeromem Boatengiem.

Doświadczony obrońca naraził się szefom Bayernu, opuszczając bez ich zgody miasto. Mistrz świata z 2014 roku odwiedzał chorego syna, co można uznać za zrozumiałe, jednak nie poinformował o tym swoich przełożonych, a w dodatku w drodze powrotnej miał wypadek. Kolizja nie była groźna, a piłkarzowi nic się nie stało, jednak kara finansowa za niesubordynację go nie ominęła.

Zdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiają w osłupienie. Upodobniła się do potworaZdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiają w osłupienie. Upodobniła się do potworaCzytaj dalej


Kolega klubowy Roberta Lewandowskiego może trafić do jednego z angielskich gigantów

Angielskie media donoszą, że nienajlepsze relacje na linii Boatenga z klubem zechcą wykorzystać angielskie kluby, które chętnie widzieliby doświadczonego defensora w swoich składach. “Daily Mail” donosi, że piłkarz Bayernu Monachium znalazł się w kręgu zainteresowań dwóch londyńskich drużyn, Arsenalu i Chelsea. Rewelacje angielskiej gazety potwierdza również niemiecki “Bild” co może oznaczać, że w plotkach jest doza prawdy.

Zarówno Arsenal, jak i ich miejscowy rywal od dłuższego czasu mają problem z zestawieniem formacji obronnej, która gwarantowałaby odpowiednią jakość, więc sprowadzenie Boatenga wydaje się rozsądnym posunięciem. Umowa Niemca z monachijczykami wygasa w 2021 roku, więc jeśli chcą oni zarobić na sprzedaży zawodnika, jest to dla nich ostatnia szansa. Portal Trasfermarkt.de wycenia Boatenga na 15 milionów euro.

Żródło: Daily Mail, Bild

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czesi zapowiadają zniesienie ograniczeń. Niedługo otworzą wiele miejsc
  2. Tragedia na ekspresówce. 46-latek wymieniał oponę. Zginął pod kołami rozpędzonego seata
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Czeka nas nakaz noszenia maseczek? Ministerstwo Zdrowia wskazuje nawet jakich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News