Bayern Monachium kontuzja
Twitter
Autor Piotr Bernaciak - 19 Października 2019

Koszmarna kontuzja gwiazdora Bayernu Monachium. Trener potwierdził najgorsze informacje

Bayern Monachium nie ma zbyt wielu powodów do radości po meczu z Augsburgiem. Nie udało się wygrać meczu ligowego, a do tego kontuzji nabawił się jeden z gwiazdorów. Trener potwierdził już złe wieści.

Bayern Monachium i jego kibice nie będą dobrze wspominać dzisiejszego starcia rozgrywanego w ramach Bundesligi. Robert Lewandowski i jego koledzy strzelili dwa gole w starciu finansowym, ale nie udało im się utrzymać prowadzenia do końca starcia z Augsburgiem. Co więcej, pojawiają się bardzo niepokojące informacje dotyczące jednego z gwiazdorów drużyny.

Informacje na temat bardzo poważnej kontuzji jednego z kluczowych zawodnikow potwierdził na konferencji prasowej Niko Kovac. Trener był zrozpaczony w obliczu prawdopodobnego dłuższego wykluczenia z gry ważnego piłkarza. Wiele wskazuje na to, że teraz środkowy obrońca będzie musiał pauzować przez kilka najbliższych miesięcy. Na to wskazują pierwsze doniesienia.

8. ligowy gol Roberta Lewandowskiego z rzędu. Polak zdobył efektowną bramkę [WIDEO]8. ligowy gol Roberta Lewandowskiego z rzędu. Polak zdobył efektowną bramkę [WIDEO]Czytaj dalej

Bayern Monachium stracił punkty z Augsburgiem

Już w 12. minucie starcia z Augsburgiem Niklas Sule opuścił boisko, a zmienił go David Alaba. Austriak miał odpocząć, jednak teraz wiele wskazuje na to, że w kolejnych miesiącach będzie on miał znacznie więcej meczów do rozegrania. Wszystko przez uraz, którego nabawił się jego kolega z formacji defensywnej. Sule opuszczał boisko i widać było, że nie jest to tak zwana symulka.

Po meczu widzieliśmy zdjęcia reprezentanta Niemiec poruszającego się o kulach. Dziennikarze po meczu byli bardzo zainteresowani stanem zdrowia obrońcy Bayernu, a trener Niko Kovac nie miał dla kibiców dobrych wiadomości. Szkoleniowiec potwierdził, że prawdopodobnie chodzi tym razem o poważniejszą kontuzję, przez którą piłkarz będzie musiał długo pauzować.

Bayern Monachium ma spory problem

- Kontuzja wygląda na poważną. To najgorsza rzecz, jaka dzisiaj się wydarzyła - mówił na konferencji prasowej smutny trener. Chorwat dopytywany przez dziennikarzy przyznał, że prawdopodobnie chodzi o zerwanie więzadeł krzyżowych, czyli o najgorszą możliwą kontuzję w przypadku zawodowego piłkarza. Niemal na pewno oznacza ona kilka miesięcy przerwy.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News