Adam Kszczot bieg
instagram.com/adam_kszczot
Autor Aleksy Kiełbasa - 23 Lipca 2020

Imponujący wyczyn Adama Kszczota. Dla wielu takie tempo jest nieosiągalne

Adam Kszczot jest w trakcie przygotowań do Igrzysk Olimpijskich. Gdyby nie koronawirus, to już jutro Polak byłby obecny na ceremonii otwarcia imprezy. Na razie pozostaje mu intensywnie trenować. W trakcie zgrupowania w Zakopanym nasz wybitny 800-metrowiec pracuje nad tempem, biegając na krótkich dystansach. Okazało się, że Kszczot osiąga na nich iście sprinterskie rezultaty.

Już jutro w Tokio miała wystartować najważniejsza impreza czterolecia, czyli Igrzyska Olimpijskie. Niestety przełożono ją na kolejny rok. Powód? Plany związane w igrzyskami zrujnowała pandemia koronawirusa. W związku z tym nasi olimpijczycy musieli zmodyfikować swój harmonogram treningowy. W Zakopanem intensywnie do zawodów w Azji przygotowuje się Adam Kszczot, który jak się okazało, świetnie prezentuje się także na krótkich dystansach.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wstawił oburzające zdjęcie z Ustronia Morskiego. Skandal

Wybitny biegacz

Adam Kszczot już stał się legendą polskich biegów. To wybitny 800-metrowiec, wielokrotny złoty medalista mistrzostw świata i Europy, zarówno na hali jak i otwartym stadionie. 31-latek jest w trakcie przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Trenuje w Zakopanem, gdzie pracuje nad tempem. Pomóc mu w tym mają treningi na dystansie 200-metrów. Polak osiąga na nich zaskakująco dobre rezultaty, jak na 800-metrowca. Naszemu biegaczowi udało się zejść poniżej 24 sekund. Co prawda Kszczot ruszał ze startu lotnego, a nie z bloków, mimo to takie rezultaty są niemal nieosiągalne nawet dla zaawansowanych biegaczy-amatorów.

Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczkaByła żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczkaCzytaj dalej

Internauci zachwyceni biegiem

Nasz biegacz pochwalił się filmikiem na Instagramie gdzie widać, jak biegnie na dystansie 200 metrów. "200-tki to kawał dobrej zabawy! Szczególnie bieganie poniżej 24 sekund" - napisał na Instagramie Adam Kszczot. Nagranie możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Wyczyn 31-latka zrobił wrażenie na internautach, którzy byli pod wrażeniem biegu Kszczota.

"Tartan nie nadąża nóg przyjmować", "wygląda to piorunująco" "jakbym wypluł płuca to dobiegłbym jakieś 10 sekund później" - pisali w komentarzach użytkownicy Instagrama.

Źródło: WP Fitness

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister finansów zdecydował się powiedzieć prawdę po wyborach. Wysokość deficytu w budżecie jest druzgocąca
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)
  4. Barcelona już wie, kto zostanie jej nowym trenerem? Działacze mają faworyta
  5. Cała Polska była wściekła na Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN w końcu uległ presji i zmienił decyzję
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News