Bieganie czy już można
Pikrepo - CC0 Creative Commons
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Bieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkę

Bieganie. Czy można już biegać? Wielu fanów sportu zadaje sobie to pytanie. Okazuje się, że podjęto już jasną decyzję w sprawie biegania na świeżym powietrzu.

Bieganie dla wielu osób jest wyjątkowo ważne. Nie może dziwić, że wiele osób chce jak najszybciej skorzystać z ładnej pogody i wyjść z domu, jednak nie jest to do końca możliwe w obliczu kwarantanny. Wydawałoby się, że przepisy są oczywiste, jednak okazuje się, że nie wszyscy ludzie potrafią je w oczywisty sposób zinterpretować. Przedstawiamy jasne stanowisko w sprawie biegania.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieciKibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieciCzytaj dalej

Bieganie. Czy wolno już biegać? Są nowe przepisy

Premier Mateusz Morawiecki i minister Łukasz Szumowski na wczorajszej konferencji przekazali plan powrotu do normalności. Zgodnie z jego zasadami, już od 20 kwietnia znoszone będą pewne restrykcje. Wśród nich pojawiła się informacja o tym, że osoby powyżej 13 roku życia mogą znów samodzielnie przemieszczać się po przestrzeni publicznej. Biegających zaciekawił inny przepis.

Dowiedzieliśmy się, że znów będzie dopuszczone poruszanie się po mieście z powodów rekreacyjnych. W obecnej sytuacji bieganie było dozwolone tylko jeden raz dziennie, w sytuacji, gdy dana osoba potrzebuje tego do utrzymania sprawności fizycznej. Od poniedziałku przepisy się jednak zmieniają.

Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)Czytaj dalej

Bieganie. Od poniedziałku zupełnie nowe przepisy.

Dowiadujemy się, że skoro znów będzie można poruszać się w celach rekreacyjnych, to bieganie jest już w pełni dozwolone i nikt nie musi martwić się o to, czy przypadkiem nie zatrzyma go policja. Oczywiście wciąż należy pamiętać o zakładaniu maseczki i o zachowaniu bezpiecznego odstępu od innych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Jak długo będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia na konferencji rozwiał wszystkie wątpliwości
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News