Bayern Monachium zmieni prezydenta
Bayern Monachium
Autor Piotr Bernaciak - 24 Lipca 2019

Bild: Uli Hoeness odchodzi z Bayernu

Bayern Monachium może w najbliższym czasie przejść prawdziwą rewolucję. Dowiedzieliśmy się, że z klubu odejść ma jego prawdziwa legenda, prezydent Uli Hoeness. Ta informacja może wywołać wielki wstrząs.

Bayern Monachium najprawdopodobniej przejdzie w najbliższym czasie wielkie zmiany, co ma związek ze zmianami na najwyższych stanowiskach. Prawdziwą sensację przekazali nam informatorzy niemieckiego Bilda, jednego z najbardziej znanych czasopism naszych zachodnich sąsiadów. Dowiedzieliśmy się bowiem, że z klubu odejść planuje Uli Hoeness, prawdziwa legenda Bayernu.

Jeden z najlepszych zawodników w historii klubu po zakończeniu kariery piłkarskiej stwierdził, że nie jest w stanie żyć bez klubu z Bawarii i pracował w nim przez następne lata. To pod jego wodzą drużyna osiągała wielkie sukcesy, niezależnie od tego, jaką funkcję akurat pełnił. Obecnie oficjalnie jest on prezydentem oraz prezesem rady nadzorczej ekipy z Bawarii.

Poważna kontuzja Marco Asensio. Ile potrwa przerwa Hiszpana?Poważna kontuzja Marco Asensio. Ile potrwa przerwa Hiszpana?Czytaj dalej

Wiemy już jednak, że niebawem Hoeness nie będzie już mógł nazywać się tym mianem. Jak przekazują niemieccy dziennikarze, 67-latek nie zamierza ubiegać się o reelekcję, co sprawi, że już po następnych wyborach na najwyższe stanowiska w klubie zastąpi go ktoś inny.

Póki co niemieccy dziennikarzy nie wytypowali swoich kandydatów na miano prezydenta najbardziej utytułowanego niemieckiego klubu, bo jest to zadanie bardzo trudne. Możemy być jednak pewni, że w przypadku zmiany sternika klub przejdzie prawdziwą rewolucję.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News