Autor Piotr Bernaciak - 5 Września 2019

Bójka w trakcie meczu! Brutalnie rzucił zawodnikiem o barierkę, wtedy rzuciła się na niego reszta [WIDEO]

Bójka w trakcie jednego ze spotkań stała się wielkim hitem internetu. Ludzie nie potrafili uwierzyć w tak brutalne zachowanie sportowców, które zostało uwiecznione. Wywiązała się wielka bitwa.

Bójka w trakcie spotkania nie zdarza się zbyt często. Sędziowie starają się pilnować sportowców, by ci nie przekraczali przepisów i traktowali się z wzajemnym szacunkiem. Nie zawsze jednak udaje się utrzymać nerwy na wodzy. Przekonali się o tym widzowie z całego świata. Podczas wielkiego meczu doszło do skandalicznej bójki z udziałem wielu zawodników.

Wydarzenie miało miejsce w trakcie meczu futbolu australijskiego, dyscypliny podobnej do futbolu amerykańskiego. W trakcie starcia dwóch australijskich drużyn dwaj zawodnicy starli się agresywnie i wszystko wskazywało na to, że dojdzie do rękoczynó. Sędzia nie był w stanie przerwać tego typu akcji.

Piłkarz Napoli o przywitaniu we Włoszech ze strony Ronaldo. Piłkarz Napoli o przywitaniu we Włoszech ze strony Ronaldo. "Jak nie z tego świata"Czytaj dalej

Jeden z zawodników pociągnął rywala za koszulkę, a ten... pchnął go w stronę band reklamowych, co wywołało wielkie poruszenie wśród wszystkich na boisku. Po chwili nawiązała się ogromna szamotanina, której nie dało się w żaden sposób przerwać.

Zawodnicy mogą spodziewać się za takie zajście sporych kar.

ZOBACZ WIDEO Z BÓJKI:

Nic Nat hair pulled big mistake

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News