Boks
Twitter
Autor Bartosz Goluch - 3 Lutego 2020

Boks. Mistrz świata pobił kobietę na oczach setek osób. Nikt nie zareagował (Wideo)

Do skandalicznego zajścia doszło podczas grającego w NBA meczu Miami Heat. Zajście obserwowali zdezorientowani kibice, którzy nawet nie próbowali powstrzymać agresywnego boksera.

Gervonta Davis jest aktualnym mistrzem świata federacji WBA w kategorii lekkiej. 26-letni Amerykanin do tej pory stoczył 23 walki i wszystkie wygrał. Aż 22 z nich zakończył przed czasem. Jak się okazuje, Davis potrafi pokazać brutalne oblicze również poza ringiem. Pięściarz okazał się damskim bokserem.

Nowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklaskówNowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklaskówCzytaj dalej

"Boks" na meczu koszykówki. Davis zszokował internet

Do spięcia doszło meczu NBA, w którym Miami Heat podejmowało Orlando Magic. Pięściarz podniósł rękę na matkę swojego dziecka, z którą przybył do hali obejrzeć zawody. Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak Davis najpierw uderza w brzuch kobietę, a następnie mocno chwyta ją za kurtkę. Szarpiąc swoją dziewczynę wyprowadził ją z hali. Nikt z przypatrujacych się zdarzeniu nie zareagował.

Bokser zarzeka się, że "nigdy nie skrzywdziłby matki swojego dziecka" i nie uderzył kobiety. - Tak, byłem, widzieliście to, ale nie uderzyłem jej - podkreślił w rozmowie z amerykańskimi mediami.

Boks. Mistrz świata WBO to recydywista

Według dziennikarzy para kłóciła się jeszcze przed wejściem do hali. Napiecie między bokserem a jego dziewczyną miało rosnąć z minuty na minutę, aż ostatecznie doszło do eskalacji na oczach setek fanów. Zamieszczone w internecie wideo przeczy wersji Amerykańskiego mistrza - widać ewidentnie, że bokser uderza kobietę w brzuch.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar dostał najgłupszą kartkę w historii futbolu. Powód całkowicie niezrozumiały
  2. Niesamowity wyczyn Cristiano Ronaldo. Powtórzył legendarne osiągnięcie, co za zawodnik
  3. Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysoko
  4. Nowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklasków
  5. Michal Doleżal ogłosił skład Polaków na turniej w Willingen. Spora niespodzianka
  6. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News