Boks Ewa Brodnicka
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 4 Października 2019

Polska bokserka pocałowała rywalkę na ważeniu. Rozdzielał je organizator [WIDEO]

Boks należy do najchętniej oglądanych sportów w naszym kraju. Popularnością cieszą się pojedynki zarówno męskie, jak i kobiece. Jedna z naszych reprezentantek doprowadziła do wielkiego poruszenia. Wszystko przez jej bardzo nietypowe zachowanie podczas ważenia.

Boks cieszy się dość dużą popularnością w naszym kraju jako jeden z ulubionych sportów Polaków. Tysiące osób deklarują, że lubią oglądać walki w ringu zarówno w wykonaniu męskim, jak i damskim. Regularnie przychodzi nam oglądać interesujące wydarzenia sportowe z udziałem największych gwiazd dyscypliny. Wśród nich znajdują się oczywiście nasi reprezentanci oraz reprezentantki.

Jedna z nich postanowiła dokonać czegoś bardzo zaskakującego w trakcie ostatniego ważenia przed kolejną walką. Ewa Brodnicka doprowadziła do niemałego skandalu, decydując się na pocałowanie swojej rywalki w usta. Po chwili doszło do niemałej awantury, a obie panie rozdzielać musiał organizator całego wydarzenia. Zrobiło się naprawdę nerwowo.

Zbigniew Boniek krytykuje Roberta Lewandowskiego. Zbigniew Boniek krytykuje Roberta Lewandowskiego. "Niech krzyknie albo rozwali szafkę"Czytaj dalej

Boks należy do ulubionych sportów Polaków

Ewa Brodnicka, polska mistrzyni świata w boksie, już niebawem zmierzy się w kolejnej walce o obronę swojego tytułu. Wiele wskazuje na to, że nasza reprezentantka będzie miała dość trudne zadanie, bo przyjdzie jej zmierzyć się z Edith Soledad Matthyse, reprezentantką Argentyny, która legitymuje się bilansem 16-10. Polka może pochwalić się bilansem 17-0, który z pewnością robi wrażenie, jednak rywalka z pewnością również jest już doświadczona.

W pewnym momencie podczas ważenia przed nadchodzącą walką obie panie spojrzały sobie w oczy bojowo, jak ma to miejsce zawsze podczas ceremonii. W pewnym momencie Polka pocałowała przeciwniczkę w usta, a ta bez wahania uderzyła ją w twarz. Było bardzo blisko bójki, ale wszystko szybko przerwał organizator. Nikt nie mógł spodziewać się takiego zachowania Brodnickiej.

Boks cieszy się wielkim zainteresowaniem

Po wszystkim w wywiadzie Polka stwierdziła, że chciała w ten sposób zwrócić na siebie uwagę fanów i przypomnieć o sobie publiczności przed walką. Trzeba przyznać, że udało jej się tego dokonać w stu procentach. Obecnie wielu internautów mówi o bardzo niecodziennym zachowaniu polskiej bokserki przed nadchodzącą walką, która odbędzie się w Częstochowie.

ZOBACZ NIETYPOWE ZACHOWANIE EWY BRODNICKIEJ:

GORĄCO NA WAŻENIU BRODNICKA - MATTHYSSE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News