Adam Grabiec - boks
zory.slaska.policja.gov.pl
Autor Aleksy Kiełbasa - 7 Września 2020

Wielkie zaskoczenie na bokserskiej gali w Białymstoku. Policjant pokonał utytułowanego pięściarza

Boks wywołuje wielkie emocje i takowych nie zabrakło w trakcie gali zorganizowanej w Białymstoku. Jednak w rolach głównych nie wystąpili tylko pięściarze, ale również... jeden z policjantów. Sierż. szt. Adam Grabiec z Komendy Miejskiej Policji wszedł do ringu i pokonał utytułowanego przeciwnika.

W sobotę w Białymstoku odbyła się 42 gala grupy Chorten Boxing Production, która była również transmitowana na kanale Polsatu Sport News. W trakcie wydarzenia najpierw w ringu pojawili się reprezentanci boksu olimpijskiego, a następnie pokazali się zawodowcy. Jednym z pięściarzy był sierż. szt. Adam Grabiec, który w swoim starciu z utytułowanym Danielem Urbańskim zrobił prawdziwą furorę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski poruszył sercami tysięcy Polaków. Pokazał zdjęcie z córką, które rozczuli każdego (FOTO)
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Robert Lewandowski przechodzi samego siebie. Przesłał piękne życzenia urodzinowe dla swojej żony (FOTO)Robert Lewandowski przechodzi samego siebie. Przesłał piękne życzenia urodzinowe dla swojej żony (FOTO)Czytaj dalej

Adam Grabiec - policjant, który trenuje boks

Sierż. szt. Adam Grabiec z Komendy Miejskiej Policji w Żorach jest przede wszystkim policjantem. Jednak jego pasją jest także boks i jak sam przyznaje, do ringu wchodzi głównie dla zdrowia i adrenaliny. Ponadto jest to dla niego dobry sposób na rozładowanie emocji związanych z pracą. Pan Adam jest związany z Bokserskim Klubem Sportowym Jastrzębie i ma nawet swojego promotora, którym jest Dariusz Snarski. Ostatnio Sierżant miał okazję stoczyć kolejną walką, w której pokazał na co go stać. Jego rywal był w poważnych tarapatach i to już na początku starcia.

Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Czytaj dalej

Powalił rywala na deski

Adam Grabiec stanął w sobotę do walki z utytułowanym Danielem Urbańskim, który ma na koncie tytuł młodzieżowego Mistrza Świata IBF, międzynarodowy tytuł Mistrza Polski oraz tytuł Mistrza Krajów Nadbałtyckich Federacji WBC. Jednak dla mundurowego to nie był problem, bowiem sierż. szt. Adam Grabiec położył swojego rywala na deski już w pierwszej rundzie. Grabiec wyskoczył ze swojego niebieskiego narożnika i lewym sierpowym posłał rywala na deski. Cios był potężny. Przeciwnik długo nie mógł dojść do siebie, choć pojedynek ostatecznie trwał pełne cztery rundy. Urbański starał się odrobić stratę, ale punktowo to Grabiec był lepszy. Policjant wygrał walkę na punkty na kartach wszystkich sędziów. To był prawdziwy pokaz boksu.

Dla policjanta było to 8 zwycięstwo w 38 pojedynku. Po gali sierż. szt. Adam Grabiec po wygranej walce... pokonał kilkuset kilometrową drogę na Śląsk, by wrócić do domu i udać się na służbę.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. To już prawie pewne. Legia Warszawa straci swoją młodą gwiazdę. Klub ma rozmawiać nie tylko z Napoli
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News