Boks
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 8 Kwietnia 2020

Nie żyje wschodząca gwiazda sportu. 22-latek został zamordowany przed własnym domem

Boks stracił kolejny talent. Do tragedii doszło w Salwadorze. Zginął 22-letni pięściarz, który mimo młodego wieku był już członkiem reprezentacji kraju. Społeczność bokserska pogrążyła się w żałobie.

Nie żyje Alexis Navidad, który został zastrzelony przez członków gangu pod swoim domem. Motywy oprawców pozostają nieznane, a sprawę bada salwadorska policja.

TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepis
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie

Boks. Przyjaciele opłakują zabitego zawodnika

Informację o śmierci Alexisa Navidada potwierdziła salwadorska federacja boksu. Jej członkowie są zdruzgotani tragedią i utrzymują, że Navidad nie miał połączeń ze światem przestępczym. Także rodzina pięściarza podkreśla, że Navidad zawsze trzymał się z dala od kłopotów. - Był dobrym człowiekiem, członkiem kadry Salwadoru. Został zabity tchórzliwie przed własnym domem - napisał ojciec Alexisa, Wilfredo.

Lokalne media podają, że Navidad został zamordowany w stolicy kraju, San Salvador. Pięściarz został zaatakowany znienacka, gdy przebywał wraz z przyjaciółmi na przydomowej posesji. Nagle przed dom podjechało dwóch zamaskowanych mężczyzn na motorach, którzy otworzyli ogień zabijając pięściarza i raniąc jego dwóch kolegów.

Jerzy Brzęczek może wylecieć z kadry przed Euro? Jerzy Brzęczek może wylecieć z kadry przed Euro? "Zmieniły się okoliczności"Czytaj dalej

Policja schwytała podejrzanych

Wciąż nie wiadomo jaka była przyczyna ataku. Policja zatrzymała już dwóch członków gangu, ale nie postawiła jeszcze oficjalnych zarzutów. Według informacji tamtejszych mediów udowodnienie im winy może być jednak trudne. Zatrzymani odmówili złożenia wyjaśnień i nie przyznają się do zarzucanego im przestępstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Są jedynymi turystami na całej wyspie. Para utknęła przez epidemię w prawdziwym raju
  2. Powybijane szyby, skradziona broń. Dzieci z podstawówki włamały się do domu
  3. TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  4. Robert Lewandowski ujawnił tajemnicę. Wiemy, kiedy Bundesliga wróci do gry
  5. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  6. Kolejna grupa osób otrzyma zasiłek. Ponad tysiąc złotych do ręki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News