Boks
Twitter/GROMDA
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 8 Czerwca 2020

Polski gwiazdor chętny do pojedynku na gołe pięści. "To duże wyzwanie"

Boks na gołe pięści bardzo zaciekawił jednego z pięściarzy, którzy złotymi zgłoskami zapisali się w historii polskiej szermierki na pięści. Słynny zawodnik nie wyklucza startu w nowej formule.

Przemysław Saleta z uwagą obserwował pierwszą galę federacji GROMDA. Mistrz świata w kick-boxingu i czempion Europy w boksie był pod wrażeniem nowej formuły i oświadczył, że być może niebawem sam wejdzie do ringu, tym razem już bez rękawic.

Ogromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionachOgromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionachCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tyson wygrał turniej walk na gołe pięści. Jego przeciwnicy padali jak muchy
  2. Obostrzenia dla Polaków aż do jesieni? Słowa Szumowskiego wielu się nie spodobają

Boks. Saleta wystartuje bez rękawic?

- Pierwszy raz widziałem walki na gołe pięści tylko na zasadach bokserskich. Bardzo mi się podobało. Było kilka ciekawych pojedynków i nawet nie chodzi tutaj o technikę, bo to inny sport niż boks, ale emocje. Gala pokazała też wspólny mianownik, mianowicie w każdym sporcie walki liczy się charakter - powiedział Saleta cytowany przez "Super Express".

Saleta został również spytany, czy sam chciałby spróbować swoich sił w walce bez rękawic. 52-latek nie wykluczył takiej możliwości. - Mam takie doświadczenia, z podstawówki. To chyba nawet nie byłaby kwestia pieniędzy, tylko na zasadzie wyzwania. Lepiej nigdy nie mówić nigdy - oświadczył.

Radwańska zrzuciła ubrania i zapozowała w bikini. Zdjęcie rozgrzewa do czerwoności (FOTO)Radwańska zrzuciła ubrania i zapozowała w bikini. Zdjęcie rozgrzewa do czerwoności (FOTO)Czytaj dalej

Najpierw Adamek, póxniej GROMDA?

Saleta może wziąć udział w walkach w nowej formule już niebawem, gdyż na panewce spalił plan jego walki z Tomaszem Adamkiem. Nie wiadomo, dlaczego nie dojdzie do długo zapowiadanego pojedynku. - Kilka miesięcy temu Tomek Adamek zadzwonił do mnie z zapytaniem, czy byłbym chętny stoczyć z nim jego pożegnalną walkę. Byłem tym zainteresowany, ale pomysł spalił na panewce, bo nie jestem czarnoskórym Amerykaninem - tłumaczył zagadkowo w rozmowie z Interią.

W zawodowym boksie stoczył 52 walki, z których wygrał 44, a 22 z nich przez nokaut. Ośmiokrotnie musiał uznać wyższość rywali. Stoczył też dwie walki w KSW.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna zmiana w bankomatach sieci Euronet. Przy wybieraniu pieniędzy będziesz musiał się więcej natrudzić
  2. Emisja CO2 może zostać zredukowana aż o 68 procent. Trzeba się jednak oprzeć na nowych technologiach
  3. Jedna z największych gwiazd sportu kończy karierę. Tej decyzji nie spodziewał się nikt
  4. Znany polski piłkarz zawalczy w MMA. Na boisku demolował rywali, jak będzie w klatce?
  5. Niedawno wywinął się śmierci, tym razem się nie udało. Nie żyje znany w Polsce gwiazdor
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News