Marcin Najman Saleta
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 8 Listopada 2019

Marcin Najman wyśmiał swojego odwiecznego rywala. Twierdzi, że Bonus BGC walczył lepiej od niego

Marcin Najman nie ukrywa, że wciąż chce występować podczas gal sportów walki. Znany zawodnik jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Nie boi się tym samym krytykować swoich odwiecznych rywali.

Marcin Najman podczas ostatniej gali Fame MMA udowodnił wszystkim swoim krytykom, że wciąż nie należy ostatecznie go skreślać i że zasługuje na kolejne szanse na galach sportów walki. Znany zawodnik pokonał bez większych problemów Bonusa BGC, z czego był niewątpliwie bardzo zadowolony. Po kilku tygodniach walka wciąż toczy się w jego głowie.

Sportowiec wciąż komentuje wydarzenia z walki na Fame MMA. Marcin Najman po raz kolejny wypowiedział się na Twitterze, tym razem twierdząc, że jego niedawny rywal poradził sobie naprawdę dobrze jak na jego stopień zawodostwa. Co więcej, nie zabrakło także dość ostrej wypowiedzi na temat przeciwnika, z którym Najman od wielu lat ma "na pieńku".

Wizerunkowa porażka Polskiego Związku Piłki Nożnej. Internauci śmieją się z Wizerunkowa porażka Polskiego Związku Piłki Nożnej. Internauci śmieją się z "małego Bońka"Czytaj dalej

Marcin Najman śmieje się z rywala

- Kończąc temat walki z Bonusem, trzeba Piotrkowi oddać, że na plecach w parterze walczył lepiej od samego Przemka Salety. Żadnych złośliwości, sami porównajcie - stwierdził na Twitterze Marcin Najman, zamieszczając zdjęcia z walki z Bonusem BGC. Widać na nich, że Piotr Witczak rzeczywiście potrafił popracować nad jednym z aspektów pojedynku i dobrze sobie poradził.

Internauci dopatrzyli się tu jednak szpilki wbitej jednemu z największych rywali Najmana, którym od lat jest Przemysław Saleta. Obaj panowie nie ukrywają wzajemnej niechęci, a teraz Marcin Najman wprost powiedział, że zawodnik-amator w parterze jest lepszy od zawodowca. Taka wypowiedź może być bolesna dla Salety, który nie zdecydował się póki co na odpowiedź.

Marcin Najman zawalczy na Fame MMA

Niektórzy kibice chcieliby, aby Najman powalczył na Fame MMA z Saletą po raz kolejny, jednak najpewniej do tego nie dojdzie. Póki co został on wyzwany na pojedynek przez członka Bestia Team i nie zanosi się na to, by po tym starciu miał wrócić do oktagonu szybko.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News