boks
instagram.com/Lyanna Mayweather
Autor Mateusz Wysokiński - 11 Kwietnia 2020

Córka znanego boksera pokłóciła się z kobietą. Potem zrobiła coś strasznego, grozi jej dożywocie

Boks jeszcze nie widział takiej sprawy. Córka jednego z najważniejszych bokserów w historii dyscypliny może trafić do więzienia na wiele lat. Wszystko przez incydent, w którym wzięła udział. Tą sprawą żyją całe Stany Zjednoczone i zastanawiają się, jaki wyrok czeka celebrytkę.

Boks był dyscypliną, w której Floyd Mayweather Jr osiągnął wszystko. Popularny pięściarz jest już od kilku lat na emeryturze, ale jego nazwisko w świecie sportu jest nadal bardzo kojarzone. Ostatnio o rodzinie Mayweatherów znów zrobiło się głośno, jednak nie przez sukcesy Floyda. Jego córka zrobiła coś, za co grozi jej nawet 99 lat więzienia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kim jest żona Marcina Najmana? "El Testosteron" pokazał swoją partnerkę (FOTO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Przerażające wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje młody gwiazdor, lekarze nie byli w stanie mu pomócPrzerażające wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje młody gwiazdor, lekarze nie byli w stanie mu pomócCzytaj dalej

Boks. Córka Floyda Mayweathera Jr ma poważne problemy

Lyanna Mayweather, która była amerykańskim mediom znana jako celebrytka i córka Floyda zapisała swoją wyjątkowo czarną kartę. Dziewczyna, wraz z przyjaciółmi była na imprezie w apartamencie swojego chłopaka, znanego rapera Youngboya. Kiedy na przyjęciu pojawiła się kobieta, którą zainteresował się ukochany córki boksera, ta próbowała ją wyprosić z mieszkania. Niestety, wtedy też wybuchła przerażająca awantura.

Lyanna Mayweather chwyciła w szarpaninie za nóż i wymierzyła dwa ciosy swojej rywalce. Kobieta po drugim uderzeniu nożem upadła na podłogę i straciła przytomność. W apartamencie Youngboya pojawiła się karetka i policja, która aresztowała córkę legendarnego boksera. Teraz za swój występek może trafić na 99 lat do więzienia.

Niezwykle przykra informacja. Nie żyje znana postać polskiego sportu, smutne wieści obiegły PolskęNiezwykle przykra informacja. Nie żyje znana postać polskiego sportu, smutne wieści obiegły PolskęCzytaj dalej

Sąd chce drakońskiej kary dla córki Mayweathera

Po swoim występku Lyanna trafiła do aresztu. Z racji tego, że swoje przestępstwo popełniła na terenie Teksasu, to tamtejsze prawo jest wprost bezlitosne za ataki z użyciem noża. Kobiecie zostały przedstawione zarzuty, według których może utracić wolność już do końca życia. Od tego chce ją oddalić prawnik jej ojca, który już teraz mówi, że będzie apelował o zmniejszenie wyroku z racji tego, że ranna kobieta przeżyła uderzenie nożem.

- Jeśli kogoś ugodzisz nożem albo postrzelisz, a ten ktoś przeżyje, grozi w takim wypadku kara od dwóch do dwudziestu lat więzienia - twierdzi radca prawny Mayweathera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Rewolucja w piłce nożnej. FIFA zmienia zasady ws. rzutów karnych i VAR
  4. Anna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustach
  5. Nagły zwrot ws. kontraktu Jerzego Brzęczka. PZPN nie ufa selekcjonerowi
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

źródło: sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News