Boks
Pixabay
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 25 Maja 2020

Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające

Boks wciąż musi mierzyć się z wizerunkowymi problemami przez niektórych zawodników. W niedzielę kolejny pięściarz dopuścił się wstrząsającej zbrodni. Bokser zaatakował swoją partnerkę nożem. Mimo szybkiej interwencji służb medycznych, kobiety nie udało się uratować.

Do tragedii doszło w tureckim mieście Mugla. 26-letni pięściarz Selim Ahmet Kemaloglu zabił swoją dziewczynę. Zawodnik dźgnął kobietę nożem w klatkę piersiową. Na miejsce przybyli ratownicy medyczni, jednak ich interwencja okazała się daremna. Pięściarzowi grozi długa odsiadka.

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobąTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datę
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać

Boks. Kemaloglu okazał się zabójcą

Do tragicznego incydentu doszło w niedzielę, w mieście Mugla znajdującym się na zachodzie Turcji. Selim Ahmet Kemaloglu, turecki pięściarz zadzwonił na pogotowie i zgłosił, że dźgnął nożem w klatkę piersiową swoją byłą dziewczynę. Pięściarz rozstał się z partnerką miesiąc temu, ale para wciąż mieszkała w jednym domu.

Służby medyczne pojawiły się na miejscu bardzo szybko, ale ratownicy nie byli w stanie pomóc kobiecie. 25-latka zmarła na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Lekarze zauważyli rany również u Kemaloglu, co oznaczało, że kobieta musiała z nim walczyć przed śmiercią. Bokser najpierw został więc przewieziony do szpitala, a później przetransportowano go do aresztu.

Reprezentanci Polski zostaną wypchnięci z klubu? Ich zespół wpadł w poważne kłopotyReprezentanci Polski zostaną wypchnięci z klubu? Ich zespół wpadł w poważne kłopotyCzytaj dalej

Patologia toczy Turcję

Tureckie media podkreślają, że do podobnych tragedii dochodzi w kraju nagminnie. Według szacunków, nad Bosforem rocznie dochodzi nawet do 350 takich morderstw. Niektóre organizacje twierdzą nawet, że wspomniane dane są niedoszacowane, a liczba tragicznych przypadków jest znacznie wyższa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trafili na opuszczoną chatę pośrodku pustkowia w Polsce. Weszli do środka i aż przeszły ich ciarki, niewiarygodne
  2. Koronawirus w przedszkolu pod Warszawą. Trzy osoby zakażone. Placówka zamknięta do odwołania
  3. Z ostatniej chwili. Legendarny gracz zakażony koronawirusem. Przebywa w szpitalu
  4. Erling Haaland już niebawem opuści Bundesligę? Real Madryt coraz odważniej pyta o norweskiego gwiazdora
  5. Prezes Legii potwierdza. Michał Karbownik odejdzie. Będzie nowym rekordzistą Ekstraklasy
  6. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News