Boks
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 30 Marca 2020

Haniebne zachowanie mistrza świata w boksie. Zawodnik pokazuje jak bić kobiety (WIDEO)

Boks to piękny sport, jednak niektórym uprawiającym go zawodnikom ewidentnie brakuje piątej klepki. Do tego grona należy mistrz świata w wadze superśredniej Billy Joe Saunders, który w internecie zamieścił nagranie z "instruktażem" jak bić kobiety.

Saunders po tytuł w kategorii superśredniej sięgnął w maju zeszłego roku, a w listopadzie po raz pierwszy go obronił. W maju miał zmierzyć się z Canelo Alvarezem, jednak z powodu epidemii koronawirusa walka niemal na pewno nie dojdzie do skutku. Nudę spowodowaną kwarantanną pięściarz zabija publikując w internecie rozmaite filmiki. Najnowsze nagranie mistrza wzbudziło ogromne kontrowersje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje były mistrz Europy. Epidemia zabiła sportowca i jego rodzinę
  2. Powstała mapa pokazująca stan załamania polskiej służby zdrowia na żywo
Nie żyje były mistrz Europy. Epidemia zabiła sportowca i jego rodzinęNie żyje były mistrz Europy. Epidemia zabiła sportowca i jego rodzinęCzytaj dalej

Boks. Saunders pokazuje "jak bić kobiety"

Bokser chciał zażartować i zademonstrować mężczyznom jak "rozprawić się" ze swoimi partnerkami, gdy te zaczną ich irytować podczas kwarantanny. Wyszło naprawdę żenująco. - Jeśli twoja "stara" ciągle się na ciebie wydziera, to po sześciu dniach przebywania ze sobą 24 godziny na dobę możesz eksplodować. Jeśli pluje ci w twarz jadem, narzeka, że znów zostawiłeś talerze w zlewie, to jak się zbliży, to znienacka uderz ją w podbródek. Ona wtedy nie wie co się dzieje, a ty uginasz kolano i poprawiasz. To powinno załatwić sprawę - tłumaczył Saunders.

Internauci nie kupili dziwacznego poczucia humoru pięściarza i ostro skrytykowali go za promowanie przemocy wobec kobiet. Sauders ostatecznie przeprosił i podkreślił, że "brzydzi się przemocą domową", jednak było już za późno. W reakcji na publikację boksera British Boxing Board of Control (BBBofC) zawiesiła jego licencję do czasu przesłuchania w sprawie filmu.

Wielki wstrząs dla byłego reprezentanta Polski w skokach. Federacja wyrzuciła go na bruk bez uprzedzeniaWielki wstrząs dla byłego reprezentanta Polski w skokach. Federacja wyrzuciła go na bruk bez uprzedzeniaCzytaj dalej

Kolejne kłopoty Saundersa

To nie pierwsza sytuacja, w której brytyjski mistrz wpakował się w tarapaty. Dwa lata temu do sieci przedostał się film, w którym namawiał prostytutkę do seksu w zamian za narkotyki. Wówczas BBBofC ukarała go grzywną w wysokości 100 tysięcy funtów, które w całości zostały przeznaczone na cel charytatywny. Obecnie, z powodu recydywy, kara może okazać się znacznie bardziej dotkliwa dla pięściarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bary i kawiarnie działają, dzieci chodzą do szkoły. Podejście europejskiego kraju do pandemii może dziwić
  2. Pielęgniarka walcząca z koronawirusem straciła dom. Była na dyżurze, kiedy wybuchł pożar
  3. Ile zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  4. Justyna Kowalczyk potajemnie wyszła za mąż? W internecie aż huczy od spekulacji (ZDJĘCIE)
  5. Wielki wstrząs dla byłego reprezentanta Polski w skokach. Federacja wyrzuciła go na bruk bez uprzedzenia
  6. Oficjalnie: są nowe, ważne zmiany w godzinach pracy i nie tylko. Wielu się nie spodobają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News