Bramka
facebook.com/Glimt1916/?tn-str=k*F
Autor Aleksy Kiełbasa - 16 Lipca 2020

Czekał na trafienie 212 meczów. Ale jak już strzelił, to stadiony świata (WIDEO)

Znacie to uczucie, kiedy gracie kolejny raz i nie możecie trafić do bramki? Z pewnością nie jest ono zbyt przyjemne. To pomyślcie, co musiał czuć Marius Lode, który dopiero w wieku 27 lat zdobył swojego pierwszego gola w seniorskiej karierze. Jednak jak już Norweg wziął się za strzelanie, to ręce same łapały za głowę, a oczy wychodziły na wierzch.

Marius Lode gra na pozycji środkowego obrońcy. Swego czasu uznawano go za bardzo utalentowanego zawodnika, z którym wiązano spore nadzieje. Jego kariera nie potoczyła się aż tak pomyślnie. Przez kilka sezonów stoper nie mógł przebić się do najwyższego poziomu rozgrywek. Jednak piłkarz od trzech lat regularnie gra na poziomie ELITESERIEN. Na swoim koncie ma już 2013 występów i ten ostatni okazał się dla niego wyjątkowy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny

212 meczów bez gola

Przez kolejnych 212 kolejnych meczów i mimo 27 lat, Marius Lode nie potrafił trafić do bramki rywali. Solidny w defensywnie, ale nieprzydatny w ataku. Na podwórku koledzy pewnie żartowaliby sobie z jego nieskuteczności. Ale w końcu nadeszło 213 spotkanie, które obrońca zapamięta na długo. W tym momencie wszystko się zmieniło. Jego klub FK Bodø/Glimt mierzył się z ekipą Kirstiansundu.

Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęTragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęCzytaj dalej

Bramka stadiony świata

W 81 minucie gospodarze wykonywali rzut rożny. Piłka została wybita przez rywali poza obręb pola karnego, a później stało się to.

Marius Lode we wspaniały sposób złożył się do uderzenia i posłał strzał wprost w okienko bramki Kirstiansundu. Na murawie zapanowała euforia, piłkarz ogromnie cieszył się z długo wyczekiwanego przełamania i utonął w ramionach kolegów, gratulujących mu trafienia. Ten gol zapewnił zwycięstwo FK Bodø/Glimt. Właśnie za takie momenty kochamy futbol.

Źródło: transfery.info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News