broń
Instagram
Autor Piotr Mika - 26 Czerwca 2020

Uwielbiany gwiazdor został postrzelony w głowę. To, co się stało potem, przechodzi ludzkie pojęcie (FOTO)

Broń w nieodpowiednich rękach może wyrządzić wiele krzywdy. Przekonał się o tym jeden z legendarnych motocyklistów, który podczas przejażdżki na rowerze został postrzelony w głowę. Od śmierci dzieliło go bardzo niewiele.

Broń pneumatyczna jest w Stanach Zjednoczonych niezwykle popularna i nie powinna zwieść nas jej teoretycznie mała siła, ponieważ może ona być bardzo niebezpieczna dla zdrowia i życia ludzi. O wielkim szczęściu może mówić Miguel Duhamel, popularny motocyklista, który w sobotę 20 czerwca został postrzelony w głowę podczas wyprawy rowerowej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Prezydent aresztowany, oskarżenia są bardzo ciężkie. Zaskakująca wiadomość dotyczy Hasima Thaci, głowy Kosowa
Małgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaMałgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaCzytaj dalej

Broń pneumatyczna może wyrządzić wiele szkód

52-letni były motocyklista, będący legendą cyklu AMA, o tym jak groźna jest broń pneumatyczna przekonał się w sobotę, gdy wybrał się na przejażdżkę rowerową. Nic nie wskazywało na to, co miało się stać podczas tej zwykłej wyprawy. W pewnej chwili, gdy ktoś przejeżdzał obok niego samochodem, Duhamel usłyszał huk, a po chwili poczuł ból. Gdy złapał się za głowę, zobaczył że obficie krwawi.

broń

- Wybraliśmy się na przejażdżkę, a ktoś z samochodu, który przejeżdżał obok, oddał strzał z pistoletu pneumatycznego lub wiatrówki - napisał na swoim Instagramie Duhamel. Pocisk na szczęście uderzył najpierw w kask 52-latka, a dopiero później w głowę, dodatkowo okrytą cienką czapką rowerową. Stało się to również pod takim kątem, że nie zdołał on uszkodzić czaszki byłego motocyklisty.

Polskie media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Tomasz Kamieński. Jego odejście wywołało rozpacz PolakówPolskie media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Tomasz Kamieński. Jego odejście wywołało rozpacz PolakówCzytaj dalej

Policja ma problem z ustaleniem sprawców

Nic nie wskazuje na to, aby policja miała szybko uporać się ze znalezieniem sprawców, gdyż tak naprawdę trudno jest trafić na jakiś trop, kto miałby użyć broni przeciwko Duhamelowi. 52-letni zawodnik w swojej karierze zdobył wiele tytułów w tym m.in. trofeum AMA Superbike oraz pięć mistrzostw AMA Supersport. Karierę zakończył w 2007 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News