Bundesliga
instagram.com/fckoln
Autor Mateusz Wysokiński - 1 Maja 2020

Powrót Bundesligi zagrożony. Jeden z klubów poinformował o zarażonych koronawirusem

Bundesliga miała być jedną z tych lig, które wrócą już w maju. Niestety, wiele wskazuje na to, że powrót najważniejszej klasy rozgrywkowej w Niemczech jest zagrożony. Wszystko przez informację podaną przez jednego z przedstawicieli ligi. Komunikat o zarażonych osobach przeraził wszystkich kibiców w Niemczech.

Bundesliga może mieć duże problemy ze wznowieniem rozgrywek. Mimo że w Niemczech trwają dyskusję na temat powrotu piłki nożnej, a same władze ligi przewidują powrót na boiska ligowe już za dwa tygodnie, to wiele wskazuje na to, że powrót do rozgrywania piłki nożnej może być wyjątkowo trudny. Wszystko przez to, że w jednym z klubów odkryto przypadki zachorowań na koronawirusa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Kibice skoków dostali dramatyczną wiadomość. Wielkie zmiany w polskich skokach, z kadrą żegna się trenerKibice skoków dostali dramatyczną wiadomość. Wielkie zmiany w polskich skokach, z kadrą żegna się trenerCzytaj dalej

Bundesliga może mieć problemy z powrotem. W jednym z klubów potwierdzono przypadki zachorowań

Klubem, w którym pojawiły się problemy w związku z koronawirusem jest Kolonia. Popularne "Koziołki" przebadały dzisiaj cały sztab szkoleniowy i piłkarzy na okoliczność zachorowania na COVID-19. Okazało się, że w przebadanej grupie trzy osoby były chore. FC Koeln nie chce jednak podawać do wiadomości publicznej, kogo właściwie dotknęła choroba.

- Ze względu na prawo do prywatności, FC Koeln nie poda nazwisk osób zarażonych - napisano w komunikacie przedstawiciela Bundesligi.

Anna Lewandowska nagle pojawiła się z Robertem Lewandowskim. Trenerka wyznała prawdę, na którą czekali wszyscyAnna Lewandowska nagle pojawiła się z Robertem Lewandowskim. Trenerka wyznała prawdę, na którą czekali wszyscyCzytaj dalej

Klub nie ustaje w przygotowaniach

Mimo że okazało się, że w klubie doszło do zachorowań na koronawirusa, klub nie zamierza przerywać przygotowań do kontynuacji sezonu. Władze Kolonii przekonują, że trójka mężczyzn została odizowalana od pierwszej drużyny i poddana kwarantannie.

Nie da się ukryć, że ta wiadomość przeraziła kibiców w całych Niemczech. W momencie, w którym piłkarze nadal pozostają chorzy, należy zadać sobie pytanie, czy kontynuowanie ligi ma większy sens.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News