Bundesliga
Facebook Bundesliga Official
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Czerwca 2020

Skandaliczne zachowanie gwiazd sportu. Złamali przepisy bezpieczeństwa podczas pandemii, grożą im kary

Bundesliga jako pierwsza z czołowych lig Europy wznowiła rozgrywki po kilkutygodniowej przerwie wywołanej wybuchem pandemii koronawirusa. Piłkarze byli w stanie powrócić do rywalizacji dzięki szeregowi powziętych kroków w kierunku zapewnienia im bezpieczeństwa. Nie wszyscy piłkarze zdają sobie jednak sprawę z powagi sytuacji. Władze ligi ukarała dwóch zawodników, którzy naruszyli obowiązujące zasady bezpieczeństwa.

Bundesliga ma do rozegrania jeszcze pięć kolejek. Grę udało się wznowić mimo zagrożenia epidemicznego, dzięki określonym standardom bezpieczeństwa. Władze Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFL) ukarały dwóch piłkarzy, którzy jak się okazało, złamali zasady bezpieczeństwa przyjęte przez ligę i kluby.

Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaJustyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Eurosport zaskoczył wszystkich polskich kibiców. Transmisje meczów nowej ligi już niebawem
  2. Rząd podjął decyzję w ostatniej chwili. Polacy będą zaskoczeni


Bundesliga wyciąga surowe konsekwencje wobec nieodpowiedzialnych piłkarzy

Rozgrywki niemieckiej Bundesligi, które udało się wznowić w połowie maja mimo wciąż panującej pandemii koronawirusa, są dowodem na to, że da się obecnie rozgrywać mecze piłki nożnej. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie szereg środków zapobiegawczych wprowadzonych przez niemiecką federację i władze ligi. Niestety pojawił się właśnie przypadek bezmyślnego zlekceważenia zasad bezpieczeństwa przez piłkarzy.

Dwóch czołowych piłkarzy rywalizującej o tytuł mistrzowski Borussii Dortmund, Manuel Akanji i Jadon Sancho udało się do… fryzjera. Mogłoby się wydawać, że to nic takiego, jednak poprzez wizytę w salonie piłkarze złamali przyjętą regułę o minimalizowaniu ryzyka infekcji. Zawodnikom czyn mógł ujść na sucho, gdyby nie fakt, że nowymi wizerunkami pochwalili się w swoich mediach społecznościowych.

Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekundŻona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekundCzytaj dalej


Zawodnicy Borussii Dortmund muszą zapłacić karę finansową

- Niemiecka Liga Piłki Nożnej (DFL) ukarała Manuela Akanjiego i Jadona Sancho. Zawodnicy Borussii Dortmund naruszyli przyjęte standardy higieny oraz zasady ochrony przed infekcjami poprzez domowe wizyty fryzjerskie. Nie ma wątpliwości, że zawodowi piłkarze również muszą obcinać włosy. Jednak należy tego dokonać zgodnie z zasadami przyjętymi w koncepcji medyczno-organizacyjnej. Kluby powinny zapewnić zawodnikom odpowiednie warunki - możemy przeczytać w specjalnym oświadczeniu DFL. Nie wiemy jednak karę, w jakiej wysokości muszą opłacić zawodnicy.

Źródło: DFL

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata
  2. CERN potwierdza. Odkryto zupełnie nową cząstkę
  3. Jakub Rzeźniczak znów zdradził! Partnerka to potwierdza
  4. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV (TRANSMISJA)
  5. Oficjalnie. Mariusz Wlazły odchodzi ze Skry Bełchatów. Legendarny siatkarz w nowym klubie
  6. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News