Bundesliga powrót
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 6 Maja 2020

To już oficjalnie. Bundesliga wraca do gry, znamy datę i uczestników pierwszego meczu

Bundesliga już niebawem wróci do gry. Jak się dowiadujemy, to właśnie liga niemiecka jako pierwsza będzie starała się wrócić do normalności po okresie przerwy. Początek rozgrywek ma nastąpić już za kilka dni, co z pewnością ucieszy bardzo wielu kibiców z całego świata. Poznaliśmy uczestników pierwszego meczu.

Bundesliga już od dawna zapowiadała, że prawdopodobnie wznowi rozgrywki już jako pierwsza z lig europejskich z wysokiego poziomu, dlatego kibice z Polski od dawna czekali na jakiekolwiek informacje dotyczące powrotu piłki nożnej u naszych zachodnich sąsiadów. Ostatecznie w końcu doczekaliśmy się najnowszych informacji, które brzmią bardzo optymistycznie.

Okazuje się, że władze mają zamiar doprowadzić do powrotu Bundesligi już w ciągu najbliższych kilku dni. Na powrót rozgrywek ligowych przyjdzie nam rzekomo zaczekać wyjątkowo krótko, bowiem podano dokładną datę. Poinformowano także o tym, które drużyny wznowią grę jako pierwsze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Dawid Kubacki opowiedział prawdę o swoich początkach. Nikt nawet nie wiedział, co przeżywałDawid Kubacki opowiedział prawdę o swoich początkach. Nikt nawet nie wiedział, co przeżywałCzytaj dalej

Bundesliga wznowi rozgrywki niebawem

Dziś dostaliśmy ostateczne potwierdzenie ze strony rządu Angeli Merkel. Dowiadujemy się, że Bundesliga wznowi grę już 15 marca, co z pewnością ucieszy wszystkich kibiców wyczekujących powrotu futbolu na światowym poziomie. Jak wiemy, we wszystkich klubach ligi niemieckiej trwają już treningi zespołowe i przygotowania do kolejnej serii spotkań, dzięki czemu niebawem liga zostanie wznowiona.

Jako pierwsi na boisko wybiec mają zawodnicy Fortuny Dusseldorf i Paderborn. Jak się również dowiadujemy, dokładne szczegóły wznowienia Bundesligi zostaną podane już jutro przez władze niemieckiej federacji. Takie wieści są doskonałą informacją dla fanów futbolu.

Świat obiegła przerażająca informacja. Nie żyje gwiazdor znany w całym kraju, pierwszy taki przypadek na świecieŚwiat obiegła przerażająca informacja. Nie żyje gwiazdor znany w całym kraju, pierwszy taki przypadek na świecieCzytaj dalej

Bundesliga zapowiada wielki powrót

Wiele wskazuje więc na to, że rzeczywiście to Bundesliga będzie pierwszą z lig, które wznowi grę w tym sezonie. Pozostaje nam mieć nadzieję, że niebawem uda nam się skupić na futbolu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News