Bundesliga Koronawirus Hannover 96
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Z ostatniej chwili. Piłkarz 2. Bundesligi zarażony koronawirusem. Rozgrywki mogą zostać wstrzymane

Bundesliga obecnie wciąż jest rozgrywana zgodnie z planem, lecz sytuacja może ulec zmianie na jej zapleczu. Wszystko przez chorobę jednego z piłkarzy. W najbliższym czasie rozgrywki mogą zostać zawieszone.

Bundesliga w ostatnich dniach podjęła decyzję o zamknięciu stadionów w związku z panującą epidemią koronawirusa. Co ciekawe, to pierwszy taki przypadek w historii niemieckiego futbolu, by mecze przymusowo rozgrywane były bez obecności publiczności. Teraz dowiadujemy się, że nie jest to najgorsze, co może spotkać piłkę nożną w kraju naszych zachodnich sąsiadów.

Okazuje się bowiem, że jeden z zawodników występujących w Hannoverze 96 został przebadany i zdiagnozowano u niego koronawirusa. Klub wydał już oświadczenie, w którym potwierdził niepokojące informacje. Przyszłość niemieckiego futbolu w najbliższych miesiącach stoi tym samym pod znakiem zapytania.

Tomasz Adamek wraca na ring. Wiemy, kto będzie jego rywalem w kolejnej walceTomasz Adamek wraca na ring. Wiemy, kto będzie jego rywalem w kolejnej walceCzytaj dalej

Bundesliga zamknęła stadiony dla kibiców

23-letni Timo Hubers zaraził się koronawirusem w trakcie imprezy po piątkowym spotkaniu ligowym. Jak się dowiadujemy, od tego czasu nie miał kontaktu z innymi piłkarzami w trakcie treningu. Póki co nie wiadomo, jak długa przerwa od gry może go czekać, choć trudno spodziewać się, by wrócił do gry w tym sezonie. Wobec nowych informacji nie wiadomo, co z przyszłością ligi.

2. Bundesliga może zostać całkowicie odwołana w związku z koronawirusem u jednego z piłkarzy. Zaplecze niemieckiej ekstraklasy może spotkać dokładnie taki sam los, jak włoską Serie A. Na ten moment trudno mówić o jakichkolwiek decyzjach, bo informacja dotarła do nas kilkadziesiąt minut temu.

Polski trener z podejrzeniem koronawirusa. 50 młodych piłkarzy podda się kwarantanniePolski trener z podejrzeniem koronawirusa. 50 młodych piłkarzy podda się kwarantannieCzytaj dalej

2. Bundesliga może zostać odwołana

Póki co Timo Hubers przechodzi kwarantannę w swoim domu, jednak wiemy, że przejdą ją również zawodnicy Hannoveru. Na ten moment nie wiadomo, co z dalszymi meczami drużyny w lidze. Komunikat władz Bundesligi w tej sprawie powinien zostać opublikowany w najbliższych dniach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News