Bundesliga
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Maja 2020

Obrzydliwe zachowanie gwiazdora. Obraził babcię swojego przeciwnika na oczach milionów widzów

Bundesliga wróciła do rozgrywania spotkań po ponad dwóch miesiącach przerwy z powodu rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Już na początek otrzymaliśmy wielką dawkę emocji. W hitowym spotkaniu Borussia zdemolowała Schalke i wygrała 4:0. Spotkanie zostanie zapamiętane nie tylko z pięknej gry BVB, ale i obrzydliwego zachowania, jakiego dopuścił się piłkarz drużyny gości.

Bundesliga jako pierwsza z czołowych lig Europy skutecznie wznowiła dziś rozgrywki. Emocji na stadionach, mimo nieobecności kibiców, nie brakowało. Niestety pojawiły się również przejawy niezdrowej rywalizacji. Zawodnik Schalke w prostacki sposób obraził rodzinę Erlinga Haalanda z Borussi Dortmund.

Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatemJustyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatemCzytaj dalej

1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać

Bundesliga wróciła po dwumiesięcznej przerwie

Borussia Dortmund w sobotnim spotkaniu Bundesligi mierzyła się na własnym boisku z Schalke 04 Gelsenkirchen. Kibice ostrzyli sobie zatem zęby nie tylko na pierwszy mecz po kilkutygodniowej przerwie, ale również zaciętą rywalizację w “Revierderby”, jednej z największych potyczek w Niemczech. Ci, którzy o 15:30 zasiedli przed telewizorami i włączyli transmisję ze spotkania, nie byli zawiedzeni.

Borussia z Łukaszem Piszczkiem w roli kapitana, nie dała najmniejszych szans swoim rywalom i pewnie wygrała, wbijając aż cztery bramki. Pilkarze Schalke przez większość spotkania wyglądali niczym statyści przyglądający się biernie popisom drużyny w żółtych koszulkach. Sytuacje ofensywne stworzone przez zespół z Gelsenkirchen możnaby policzyć na palcach jednej dłoni. Najjaśniej na murawie Signal Iduna Park świeciły gwiazdy Thorgana Hazarda, Raphaela Guerreiro i Erlinga Haalanda, który niestety stał się również celem obrzydliwego ataku ze strony rywali.

Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciPrzykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciCzytaj dalej

Idiotyczne zachowanie piłkarza Schalke. Wulgarny czyn zasłużył na karę

Obrońca Schalke Jean-Clair Todibo chyba nie najlepiej zniósł czas kwarantanny i presję związaną z pojedynkiem derbowym. Francuz zapomniał chyba, że z powodu braku kibiców na stadionie, słowa, które wypowiada wyraźnie słychać na boisku, jak i w transmisji telewizyjnej. Przebywający w NIemczech na wypożyczeniu z Barcelony piłkarz postanowił przed jednym ze stałych fragmentów gry zwrócić się do Haalanda w wulgarnych słowach.

I tak w 23. minucie dało się zatem usłyszeć głośne: "Go f*** your grandmother" (co można mniej więcej przetłumaczyć jako "idź pierd**** swoją babcię"). Niestety za swój ohydny wybryk Todibo nie ujrzał nawet żółtej kartki. Sam Haaland wywarł jednak na rywalu symboliczną zemstę i już kilka minut później dał swojej drużynie prowadzenie. Francuz zakończył natomiast swój występ w tym meczu już w przerwie, gdy został zmieniony.

Źródło: SPORTbible

6. Onet: Senator zatrzymany przez policję w Warszawie. Użyto siły
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News