Bundesliga koniec rozgrywki
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 21 Kwietnia 2020

Z ostatniej chwili. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznej

Bundesliga oficjalnie nie wznowi już gry w tym sezonie. Spekulacje na temat ewentualnego wznowienia rozgrywek zostały jednoznacznie ucięte i jest to oficjalna decyzja. Wiadomość być może nie jest dobra dla kibiców, ale takie działania są konieczne.

Bundesliga została dziś jednoznacznie zakończona. Władze ligi niemieckiej w piłce ręcznej musieli podjąć taką decyzję w związku z niebezpieczeństwem, jakie niesie za sobą pandemia koronawirusa panująca na całym świecie. Zdecydowano, że takie rozwiązanie będzie zwyczajnie najlepsze zarówno dla kibiców, jak i dla samych klubów, które ostatnio straciły źródło zysku.

Stało się jasne, że w obliczu pandemii trzeba jak najszybciej podjąć ważną decyzję, która pozwoli nam na powrót do normalności w bliżej nieokreślonej przyszłości. Już dziś zakończono sezon Bundesligi w piłce ręcznej, dzięki czemu kluby mogą skupić się na przygotowaniach do kolejnego sezonu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kibice zorganizowali nielegalne zgromadzenie. Policja potraktowała ich gazem łzawiącym
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Anna Lewandowska pochwaliła się niesamowitym talentem Klary. Niezwykłe, a ma dopiero 2 latkaAnna Lewandowska pochwaliła się niesamowitym talentem Klary. Niezwykłe, a ma dopiero 2 latkaCzytaj dalej

Bundesliga w piłce ręcznej została zakończona

Niemiecka Bundesliga piłki ręcznej uznawana jest za jedną z najlepszych lig na świecie, dlatego w zespołach ligi naszego zachodniego sąsiada występują obecnie najlepsi zawodnicy. Już teraz dostali oni jednak wolne, bo decyzja o zakończeniu sezonu została oficjalnie podjęta. Wiemy już, kto w tej trudnej sytuacji zostanie ogłoszony nowym mistrzem Niemiec. Jest nim drużyna THW Kiel, a więc obrońca trofeum.

Drugie miejsca zajmie Flensburg Michała Jureckiego, a trzeci został Magdeburg Piotra Chrapkowskiego. Co ciekawe, decyzję o zakończeniu zespołu podjęły wspólnie wszystkie kluby Bundesligi i jej zaplecza. W tym sezonie ponadto nie będzie spadków - 1. Bundesliga powiększy się za to do 20 zespołów.

Nowe fakty ws. śmierci piłkarza Lokomotiwu. Nikt nie chciał go powstrzymać, wyjątkowo przykreNowe fakty ws. śmierci piłkarza Lokomotiwu. Nikt nie chciał go powstrzymać, wyjątkowo przykreCzytaj dalej

Bundesliga szczypiornistów zakończona przedwcześnie

Taka decyzja zapewne nie spodoba się wszystkim kibicom, jednak z drugiej strony wydaje się, że jest to rozwiązanie optymalne, by myśleć o wznowieniu gry w drugiej połowie tego roku. Wydaje się, że taki scenariusz jest najbardziej optymalny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski powiedział o wakacjach. Polacy muszą być gotowi na zmiany
  2. Mówili, że maseczki są niebezpieczne, teraz każą zasłaniać twarz. Ważny powód dlaczego zmienili zdanie
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Od czwartku maseczki wielokrotnego użytku w popularnej sieciówce. Zapłacisz 3,99 zł za sztukę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News