Bundesliga
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 29 Kwietnia 2020

Polski bramkarz jest rozchwytywany. Chce go bardzo znany klub

Bundesliga być może straci niebawem polskiego bramkarza, który jest rozchwytywany. Chcą go kolejne kluby znane na całym świecie, co dużo mówi o talencie naszego zawodnika. Już niebawem możemy usłyszeć o spektakularnych przenosinach.

Bundesliga stała się ligą przyjazną dla polskich zawodników, jednak tym razem może okazać się, że jeden z nich będzie musiał opuścić Niemcy. Tym razem nie chodzi jednak o odejściez powodu zbyt słabej gry, lecz o doskonałe występy, dzięki którym zawodnik zapracował sobie na przenosiny do lepszego zespołu. Informacje na ten temat podawane są coraz częściej.

Mówi się, że jeden z naszych bramkarzy mogłby niebawem zmienić klub na lepszy, dzięki czemu mógłby nawet wystąpić w europejskich pucharach. Co ciekawe, to nie jedyna opcja, bowiem podaje się również inne kierunki, z których golkiper reprezentacji Polski mógłby skorzystać.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
Reprezentant Polski odchodzi. Jego skoki oglądały tysiące fanów, tracimy znanego zawodnikaReprezentant Polski odchodzi. Jego skoki oglądały tysiące fanów, tracimy znanego zawodnikaCzytaj dalej

Bundesliga. Polski bramkarz może niebawem odejść

Rafał Gikiewicz cieszy się fantastyczną renomą w Niemczech w związku ze swoją świetną grą w Bundeslidze. Były bramkarz Śląska Wrocław gra na wysokim poziomie w barwach Unionu Berlin i zyskał nawet zaproszenie do reprezentacji Polski. Nie może dziwić, że biją się o niego silniejsze kluby. Wśród nich można znaleźć także zespoły grające regularnie w europejskich pucharach.

Jednym z chętnych jest ponoć turecki Besiktas. Tam Gikiewicz mógłby zastąpić odchodzącego Lorisa Kariusa, ale okazuje się, że nie jest to jedyna opcja dla naszego bramkarza. Drugi kierunek jest jednak sporą sensacją w porównaniu z obecnym zespołem.

Zbigniew Boniek zadziwił samego papieża. Zadał mu szalone pytanie, reakcja ojca świętego była niezapomnianaZbigniew Boniek zadziwił samego papieża. Zadał mu szalone pytanie, reakcja ojca świętego była niezapomnianaCzytaj dalej

Bundesliga. Dwa kierunki dla polskiego bramkarza

Drugą opcją pozostaje... HSV, a więc klub grający na zapleczu Bundesligi. Takie informacje podają niemieckie media, choć wydaje się, że nie mają one wiele wspólnego z prawdą. Możliwość przejścia z Bundesligi na jej zaplecze nie wydaje się zbyt realnym kierunkiem przenosin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. GW: Zdruzgotane pielęgniarki przerywają milczenie. Twierdzą, że rządzący ukrywają prawdę o epidemii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News