Canal+
YouTube Przegląd Sportowy
Autor Piotr Mika - 13 Października 2020

Legendarny program piłkarski straci swojego gospodarza. Widzowie zrozpaczeni decyzją, wiemy kto go zastąpi

Canal+ to jedna z głównych stacji telewizyjnych zajmujących się transmitowaniem wydarzeń sportowych w naszym kraju. Oprócz pokazywania meczów m.in. Premier League czy Ekstraklasy stacja słynie z wielu programów około sportowych, uwielbianych przez widzów. Teraz jeden z nich straci swojego gospodarza.

Canal+ kojarzy się polskim kibicom piłkarskim przede wszystkim z pokazywania Premier League, większościowego prawa do transmisji meczów Ekstraklasy, a niegdyś także Ligi Mistrzów. W swojej ofercie stacja ma kilka kanałów poświęconych tej formie rozrywki i realizuje wiele ciekawych programów. Teraz wyszło na jaw, że legendarna dla wielu "Liga+ Extra" straci jednego z kultowych prowadzących.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  3. Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka
Arkadiusz Milik przerwał milczenie. Polak ujawnia fakty, które kompromitują NapoliArkadiusz Milik przerwał milczenie. Polak ujawnia fakty, które kompromitują NapoliCzytaj dalej

Canal+ przeprowadza roszadę w swoich szeregach

"Liga+ Extra" to jeden z czołowych programów w polskiej telewizji poświęcony polskiej Ekstraklasie. Kiedyś prowadzony był przez jeden z najbardziej lubianych duetów dziennikarskich - Andrzeja Twarowskiego oraz Tomasza Smokowskiego. Później, po odejściu tego drugiego, popularny "Twaro" prowadził program wraz z Krzysztofem Marciniakiem. Teraz okazało się, że także on musi porzucić "Ligę+ Extra".

Jak się okazało, popularny dziennikarz i komentator jeszcze bardziej wyspecjalizuje się w lidze, którą kocha i komentuje od lat. Mowa oczywiście o angielskiej Premier League. Andrzej Twarowski w poniedziałki prowadzi program "Jej Wysokość Premier League", do którego, podobnie jak do niedzielnej "Ligi+ Extra" musi się należycie przygotować. To sprawia, że natłok obowiązków kumuluje się w jednej chwili.

Iga Świątek zarobiła prawdziwą fortunę. Od razu wyda kilkaset tysięcy złotych, wiemy na coIga Świątek zarobiła prawdziwą fortunę. Od razu wyda kilkaset tysięcy złotych, wiemy na coCzytaj dalej

Jeszcze więcej "Twaro" przy okazji ligi angielskiej

Kibice Ekstraklasy z pewnością nie będą zachwyceni tą zmianą, ponieważ Andrzej Twarowski to jeden z ulubionych polskich dziennikarzy. Jego miejsce w roli prowadzącego "Ligi+ Extra", zajmie komentator spotkań Ekstraklasy, Robert Gleń, a zmiana ta nastąpi już od najbliższego programu, który został zaplanowany na niedzielę 18 października.

Inne podejście do sytuacji mogą mieć fani Premier League, ponieważ "oddanie" "Ligi+ Extra" w ręce Krzysztofa Marciniaka oraz Roberta Glenia będzie oznaczać również to, że popularny "Twaro" będzie mógł skupić się także na komentowaniu większej liczby meczów Premier League. Wcześniej część niedzielnych meczów angielskiej ligi "przepadała" Twarowskiemu. Teraz takie problemu już nie będzie.

Źródło: meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. NASA udostępniła niesamowite nagranie. Widok zapiera dech w piersi, planeta jest gigantyczna
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
  5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
  6. Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News