Canal Plus
Youtube Canal Plus
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Listopada 2020

Uwielbiany dziennikarz Canal plus odchodzi z telewizji po 12 latach. Teraz będzie w...Afryce

Canal Plus traci jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy. Już od nowego roku z programów popularnej telewizji zniknie doskonale znany fanom sportu w Polsce redaktor. Jak się dowiedzieliśmy z ogłoszenia, które pojawiło się mediach społecznościowych, zamierza on podjąć się nowej pracy. W tym celu wyjeżdża do… Afryki.

Canal Plus musi się pogodzić z utratą jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji. Popularny dziennikarz sportowy poinformował właśnie, że rozstaje się z telewizją i zamierza podjąć nową pracę. Ku zaskoczeniu wszystkich, dziennikarz obejmie atrakcyjne stanowisko w Zanzibarze.

Reprezentant Polski pokazał swoją wyjątkowo gorącą dziewczynę. Co za zdjęcia, Polacy pieją z zachwytu (FOTO)Reprezentant Polski pokazał swoją wyjątkowo gorącą dziewczynę. Co za zdjęcia, Polacy pieją z zachwytu (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  2. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat


Canal Plus traci swoją gwiazdę

Zaskakujące informacje pojawiły się w czwartkowe popołudnie w polskich mediach. Okazało się, że jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju, zdecydował się odejść z pracy. Mowa o Żelisławie Żyżyńskim z Canal Plus.

Żyżyński jest związany z popularną telewizją od 12 lat. Pracę w Canal Plus rozpoczął w 2008 roku. Wcześniej pracował m.in. w “Przeglądzie Sportowym” i “Tempie”. Zajmuje się głównie meczami PKO Ekstraklasy.

W czwartek dziennikarz poinformował jednak, że z końcem roku odejdzie ze stacji i rozpocznie nową pracę. Ku zaskoczeniu wszystkich, Żyżyński zamierza podjąć pracę na Zanzibarze. Będzie pracował dla sieci hoteli PiliPili.

- Dziękuję @CANALPLUS_SPORT za każdy dzień z tych wspaniałych 12 lat, będzie jeszcze czas o tym pogadać. Serce ściska, za dobre słowa też dziękuję. To zaszczyt pracować z takimi ludźmi i dla takich ludzi, jak nasi fani. Ta praca była marzeniem - napisał na Twitterze dziennikarz.

Żelisław Żyżyński zdecydował się na podęcie pracy na Zanzibarze także z uwagi na swoją żonę. Podobno otrzymała ona ofertę pracy na stanowisku szefowej marketingu PiliPili. Sieć hoteli należy do polskiego biznesmena. Na ten temat również wypowiedział się dziennikarz.

- Najważniejsi są ludzie. Wojtek mnie przekonał, bym zostawił pracę mojego życia i wyszedł ze strefy komfortu, z morza ruszył na ocean. Dla siebie, dla Rodziny, dla nowych wyzwań. Zerknijcie, gdzie całą czwórką przenosimy się w styczniu. Zapraszam do nas! - napisał również na Twitterze Żyżyński.

Narzeczona Cristiano Ronaldo bez ubrań przed tysiącami fanów. Co za ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Cristiano Ronaldo bez ubrań przed tysiącami fanów. Co za ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Żelisław Żyżyński podejmie pracę na Zanzibarze

- Ja będę odpowiadał za ofertę PiliPili Sport obejmującą aktywności dla gości i miejscowych dzieci. Będą też regularnie pojawiać się gwiazdy sportu z Polski i nie tylko - zdradzał podekscytowany dziennikarz.

- Lada moment uruchomimy telewizję youtube'ową we współpracy ze znanym, potężnym partnerem medialnym. Rozmowy są bardzo zaawansowane, przy czym nie jestem uprawniony do ujawniania jego nazwy. Będę też miał swoją audycję w radiu internetowym skierowanym do społeczności wokół profilu Polacy na Zanzibarze oraz pisał artykuły do miesięcznika „PiliPili Travel Buddy”, który ukazuje się od trzech miesięcy - relacjonował dalej.

Za owocną współpracę podziękował Żelisławowi Żyżyńskiemu szef redakcji sportowej Canal Plus. Michał Kołodziejczyk opublikował na Twitterze wpis, w którym podziękował koledze. Zapowiedział także, że może on wrócić do pracy, jeśli tego zechce.

- Redaktor @ZelekZyzynski będzie w @CANALPLUS_SPORT tylko do końca roku. Staje przed nowym życiowym wyzwaniem. Żelek to dla nas instytucja, będziemy tęsknić, ale skoro zapowiada, że to wyzwanie na dwa lata, to od nas przekaz - drzwi dla Ciebie są zawsze otwarte, bo to jest Twój dom. - napisał Kołodziejczyk.

Źródło: Twitter, wirtualnemedia.pl

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ogromne zamieszanie w sklepie morele. Użytkownicy są wściekli, nie pozostawiają suchej nitki na sprzedawcy
  2. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  5. Właśnie ujawniono ostatnie życzenie Diego Maradony. Napisał list, miał jedną prośbę
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News