Carlitos żegna Legię
Legia Warszawa
Autor Piotr Bernaciak - 7 Września 2019

To już pewne! Carlitos opuszcza Ekstraklasę, egzotyczny kierunek transferu Hiszpana

Carlitos całe lato planował swój transfer za granicą. Teraz wiemy już, że do transakcji dojdzie dopiero we wrześniu. Hiszpański napastnik ostatecznie opuści Warszawę. Kierunek transferu jest bardzo egzotyczny.

Carlitos długo planował swój wyjazd z Warszawy. Po zakończeniu okna transferowego w europejskich państwach wydawało się jednak, że zawodnik Legii ostatecznie zostanie w klubie, jednak teraz wiemy, że tak się nie stanie. Snajper wybrał już sobie nowy klub i zaakceptował warunki kontraktu, w związku z czym niebawe odejdzie z Ekstraklasy i zmieni ligę.

Dla fanów futbolu w krajowym wydaniu jest to spory cios, bowiem liga traci jednego ze swoich najlepszych zawodników. Carlitos miał już jednak dość tego, że Aleksandar Vuković wciąż trzyma go na ławce i nie daje mu szans w wyjściowym składzie, w związku z czym zdecydował się na zmianę klubu.

Ujawniono szczegóły kontraktu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zarabia miliony na reklamachUjawniono szczegóły kontraktu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zarabia miliony na reklamachCzytaj dalej

Nowym klubem Carlitosa będzie arabska Al-Wahda, do której ma trafić za 3 miliony euro. Dla Legii jest to oferta konieczna, by spiąć budżet na ten rok, bowiem klub nie dostał się do Ligi Europy i nie dostanie dodaktowych pieniędzy od UEFA. Trzeba było uzupełnić dziury w budżecie, dlatego klub zdecydował się na sprzedaż jednego z kluczowych zawodników.

Transfer potwierdził na Twitterze prezydent klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kwestią czasu jest podanie oficjalnych wiadomości o transferze przez Legię Warszawa, co musi nastąpić do jutra.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News