CBA
YouTube CANAL Plus telewizja przez internet
Autor Piotr Mika - 10 Września 2020

Poznaliśmy więcej szczegółów akcji CBA w PZPN. Milczenie przerwał także Zbigniew Boniek

CBA w czwartek rano weszło do siedziby PZPN oraz 16 obiektów wojewódzkich związków piłkarskich w celu zabezpieczenia materiałów oraz dokumentów, mogących być dowodami w prowadzonym przez Prokuraturę Krajową śledztwie. W sprawie akcji służb antykorupcyjnych wypowiedział się prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

CBA przeprowadziło akcję mającą na celu zabezpieczenie dowodów w sprawie tzw. afery melioracyjnej. Okazało się, że część dowodów ważnych w tej sprawie może znajdować się także w siedzibie PZPN i wojewódzkich związków. Poznaliśmy więcej szczegółów tej akcji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pilne informacje z ostatniej chwili. Koronawirus w PZPN, dwie osoby są zakażone, znamy szczegóły
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Żona Grzegorza Krychowiaka zaskakuje. Przed tysiącami Polaków pokazała się bez stanika. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Żona Grzegorza Krychowiaka zaskakuje. Przed tysiącami Polaków pokazała się bez stanika. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

CBA w siedzibie PZPN, Zbigniew Boniek zabrał głos

Jak informowaliśmy na naszym portalu, dziś w siedzibie PZPN doszło do przeszukania i zabezpiecznia materiałów dowodowych w sprawie afery melioracyjnej. Okazało się, że sprawę umowy sponsorskiej AZS-u Koszalin z Zakładami Chemicznymi Police łączy z PZPN osoba Łukasza B., prezesa Fundacji All Sports Promotion, która działała w imieniu AZS-u. Łukasz B. wcześniej pracował jako sędzia piłkarski.

W rozmowie z portalem WP SportoweFakty Zbigniew Boniek zapewnił, że PZPN w pełni współpracuje z poslkimi służbami. - Nie mamy nic do ukrycia. Jesteśmy transparentni. Jeśli CBA bada jakąś sprawę i chce coś sprawdzić, to jesteśmy pierwsi do współpracy. Jesteśmy do dyspozycji służb - powiedział szef polskiej piłki.

Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Czytaj dalej

Przeszukano również firmę brata Zbigniewa Bońka

- Przygotowaliśmy wszystkie dokumenty, o które nas poproszono, żeby pomóc tę sprawę wyjaśnić. Z tego, co mi przekazano, chodzi m.in. o organizację przez jeden z wojewódzkich związków jakiegoś turnieju plażowego - zdradził Zbigniew Boniek cytowany przez WP SportoweFakty.

Okazało się, że oprócz głównej siedziby PZPN i 16 związków wojewódzkich doszło do przeszukań w innych miejscach - w tym w firmie Mikrotel, która kierowana jest przez brata prezesa PZPN.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ruszyły kontrole z PIP, zapukać mogą i do ciebie. Najwyższa kara wynosi aż 30 tys. zł
  2. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  3. Już dzisiaj może dojść do prawdziwego hitu transferowego. Legia Warszawa sprowadza prawdziwą gwiazdę
  4. Gigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukany
  5. Była oficjalna oferta za Messiego. Wyciekły dokumenty, bajońskie sumy dla Argentyńczyka
  6. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News