Cezary Kucharski i Robert Lewandowski
PIOTR GRZYBOWSKI/East News, imago/DeFodi/EAST NEWS, kolaż
Autor Aleksy Kiełbasa - 18 Września 2020

Kucharski pozwał Roberta Lewandowskiego. Niemieckie media podają, że ma zapłacić horrendalną kwotę. Mamy odpowiedź piłkarza

„Der Spiegel”: Robert Lewandowski miał zostać pozwany przez swojego byłego agenta Cezarego Kucharskiego. Były menedżer naszego najlepszego piłkarza miał w ubiegły piątek wnieść do sądu oskarżenie przeciwko Lewandowskiemu, w którym przekazuje, że kapitan reprezentacji Polski nieprawidłowo rozliczał się z przelewów na konto swojej firmy RL Managment. Według niego, pieniądze napastnika miały iść na konto firmowe i być wykorzystywane do celów prywatnych. Lewandowski i jego doradcy odrzucają wszystkie zarzuty.

Według niemieckiego magazynu „Der Spiegel”, Cezary Kucharski ma domagać się od firmy Roberta Lewandowskiego odszkodowania opiewającego na kwotę aż 39 milionów złotych. Niemiecki dziennikarze donoszą, że Lewy wraz swoimi doradcami uważają oskarżenia byłego agenta piłkarza za bezzasadne i odpierają zarzuty. Ponadto Lewandowski ma zarzucać swojemu menedżerowi szantaż, pomówienie i nękanie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem
Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Czytaj dalej

Robert Lewandowski miał wydawać firmowe pieniądze na odrzutowiec

„Der Spiegel” ma być w posiadaniu dokumentów, które rzekomo potwierdzają część oskarżeń ze strony Cezarego Kucharskiego. Otóż według niemieckich dziennikarzy Robert Lewandowski miał zapłacić za wynajęcie odrzutowca firmowymi pieniędzmi, a późnej tłumaczyć, że leciał nim na spotkanie biznesowe. Gazeta porównywała daty i według niej, Lewy miał wrzucić tego samego dnia na swój Instagram post z informacją, że wylatuje na krótkie wakacje. Podobno Kucharski miał także ostrzegać Lewandowskich już w 2017 roku, że „będą mieli olbrzymie problemy, jeśli będą ukrywać przed niemieckim urzędem skarbowym swoje dochody i informacje na ich temat”. Dodatkowo dochodzi również sprawa pożyczki, którą Anna Lewandowska miała rzekomo otrzymać od firmy RL Management. Mowa o kwocie ponad 10 milionów złotych. "Der Spiegel" podaje także, że ponoć Anna Lewandowska nie musiała potem już zwracać tych pieniędzy, dzięki czemu ta kwota miała zniknąć z bilansów firmy Roberta Lewandowskiego i miała wylądować na tajemniczym koncie.

Dramatyczne sceny w Brazylii. Piłkarz zadźgał prezesa własnego klubuDramatyczne sceny w Brazylii. Piłkarz zadźgał prezesa własnego klubuCzytaj dalej

Robert Lewandowski odpiera zarzuty Cezarego Kucharskiego

Rzecznika Roberta Lewandowskiego przekazała specjalne oświadczenie w sprawie oskarżeń ze strony Cezarego Kucharskiego.

"Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie.

Ponieważ pan Cezary Kucharski poinformował Państwa, że skierował sprawę do sądu, uprzejmie informujemy, że wszelką dokumentację księgową i podatkową przedstawimy sądowi. Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków. Ustosunkowywanie się do ewentualnych zarzutów na łamach mediów traktujemy jako próbę wywierania nacisku na nas poprzez szkalowanie reputacji Roberta Lewandowskiego i tworzenie fikcyjnego wyobrażenia o sprawie co miałoby w przyszłości wpływać na postrzeganie tejże sprawy przez sąd. W tym miejscu warto ponownie przypomnieć, że der Spiegel w ramach opisu sprawy przesłał nam informację, że pozew został złożony, co według naszej wiedzy nie jest prawdą.

Jeśli jednak jest założona sprawa sądowa, to wszelką dokumentację przekażemy do sądu. Prawdziwą ocenę i wnioski można wyciągnąć tylko i wyłącznie na podstawie pełnej dokumentacji i wszystkich informacji związanych z rozliczeniem. Pojedyncze wątki zaburzają prawdziwy obraz sprawy i całej sytuacji.

Monika Bondarowicz"

Źródło: Onet

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Złe wieści dla mieszkańców bloków. Muszą być gotowi na nową opłatę
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News