Chelsea Londyn
Facebook Chelsea Londyn
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Marca 2020

Wspaniałe wiadomości z Anglii. Znany piłkarz pokonał koronawirusa i może znów trenować

Chelsea Londyn przekazała dzisiaj dobre wiadomości wszystkim swoim kibicom. W komunikacie opublikowanym za pomocą mediów społecznościowych klub z zachodniej części Londynu poinformował o stanie zdrowia piłkarza zakażonego koronawirusem. Zawodnik zrobił wyraźny postęp w powrocie do pełni zdrowia.

Chelsea Londyn była jednym z pierwszych zespołów wśród zawodników którego wykryto obecność koronawirusa. Pechowcem okazał się Callum Hudson-Odoi. Zawodnika natychmiast odizolowano. Resztę drużyny i każdego, kto miał kontakt z zawodnikiem, poddano kwarantannie, a budynki klubowe dokładnie zdezynfekowano. Dzisiaj klub Romana Abramowicza poinformował o aktualnym stanie zdrowia młodego piłkarza.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Cristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediów

Zapadła oficjalna decyzja ws. igrzysk olimpijskich. Spełnił się najgorszy scenariuszZapadła oficjalna decyzja ws. igrzysk olimpijskich. Spełnił się najgorszy scenariuszCzytaj dalej


Chelsea Londyn przekazała informację o stanie zdrowia zawodnika

Rozgrywki Premier League są zawieszone co najmniej do 30 kwietnia. Wszystkie drużyny wprowadziły środki ostrożności na wypadek epidemii koronawirusa. Zawodnicy odbywają indywidualne treningi w zaciszu własnych domów, a kilka drużyn, w których pojawiły się przypadki zachorowań na COVID-19 przechodzą przymusową kwarantannę. Jednym z pierwszych zakażonych był manager Arsenalu, Mikel Arteta, który twierdzi, że czuje się już zdrowy. Niedługo po tym, gdy poinformowano o jego chorobie, pozytywny wynik testu na obecność wirusa uzyskał piłkarz Chelsea, Callum Hudson-Odoi. Podobnie jak w przypadku trenera “Kanonierów”, również u młodego zawodnika jest postęp w walce z wirusem.

Jose Mourinho walczy z epidemią. Słynny trener zakasał rękawy i ruszył na pomoc potrzebującym (WIDEO)Jose Mourinho walczy z epidemią. Słynny trener zakasał rękawy i ruszył na pomoc potrzebującym (WIDEO)Czytaj dalej

Młody zawodnik “The Blues” zwalczył wirusa i może wrócić do treningów

Klub ze Stamford Bridge w specjalnym oświadczeniu opublikowanym przy pomocy mediów społecznościowych poinformował, że Odoi uporał się z infekcją i powoli wraca do treningów.

"Z przyjemnością informujemy, że Callum Hudson-Odoi czuje się dobrze i wraca do swojej zwykłej dyspozycji po okresie izolacji, wymaganej po pozytywnym wyniku testu na obecność COVID-19. Oprócz dobrego samopoczucia, zawodnik ciężko trenuje w domu, aby utrzymywać sprawność fizyczną - podobnie jak pozostali piłkarze" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważna
  2. Znany reżyser lekceważy zagrożenie koronawirusem? Kręci film w środku Warszawy
  3. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  4. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  5. Wielka radość w rodzinie Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN pęka z dumy
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News