chłopiec
twitter.com
Autor Mateusz Wysokiński - 19 Kwietnia 2020

Pięcioletni chłopiec oddał wszystkie swoje pieniądze. Tylko po to, aby zachować ulubionego piłkarza

Chłopiec z Anglii - pięcioletni Daniel Auton jest wielkim kibicem piłki nożnej i Leeds United. Wielkie marzenia chłopca o tym, aby "Pawie" wróciły do elity jest coraz bliższe realizacji, ponieważ drużyna Mateusza Klicha zajmuje obecnie miejsce premiowane awansem. Młody kibic martwi się jednak, że straci swojego ulubionego piłkarza. Aby się tak nie stało, oddał wszystkie swoje pieniądze na transfer piłkarza. Doczekał się nawet oficjalnego pisma ze strony swojego klubu.

Chłopiec z Anglii znalazł się na ustach wszystkich, brytyjskich mediów sportowych. Powodem zainteresowania chłopcem jest jego wzruszająca postawa i oddanie względem ulubionego klubu - Leeds United. Daniel Auton boi się, że drużyna "Pawi" straci fundament swojego składu, więc postanowił, że pomoże w jej wykupieniu. Aby to zrobić, przeznaczył wszystkie swoje pieniądze.

Tak mieszka Robert Lewandowski. Zdjęcia jego ogromnej posiadłości zwalają z nóg, można się zgubićTak mieszka Robert Lewandowski. Zdjęcia jego ogromnej posiadłości zwalają z nóg, można się zgubićCzytaj dalej

Chłopiec chce ratować drużynę. Oddał wszystkie swoje pieniądze

Piłkarzem, którego chciałby dla Leeds pozyskać Daniel Auton jest 22-letni obrońca Bena White. Zawodnik został wypożyczony przed sezonem z Brighton i zrobił wielką furorę w Championship. Szybko wdarł się do pierwszego składu i został ulubieńcem kibiców. Gra White'a tak bardzo spodobała się chłopcu, że postanowił rozbić swoją skarbonkę i wyciągnąć zaoszczędzone 15 funtów. Wysłał je do siedziby klubu, aby transfer stał się faktem.

Postawa chłopca bardzo rozczuliła całą, piłkarską Brytanię. Na jego list z prośbą transferową odpisały nawet władze Brighton, które poinformowały go jednak, że nie zamierzają sprzedawać piłkarza.

- Dziękujemy za twój list i propozycję. Zaoferowanie wszystkich swoich pieniędzy, by pomóc ulubionemu klubowi, bardzo dobrze o tobie świadczy. Ewidentnie masz oko do młodych zawodników. Niewykluczone, że w przyszłości będziesz zajmował się skautingiem. Uważnie przeanalizowaliśmy twoją ofertę. Wiemy jednak, że menedżer Graham Potter i nasz dyrektor techniczny, Dan Ashworth, widzą Bena w swoich planach na przyszłość. Obawiamy się więc, że obecnie nie możemy sprzedać go Leeds - można przeczytać w liście władz Brighton.

Znany siatkarz wyjechał jako mężczyzna i wrócił jako kobieta. Pierwsza taka sytuacja w historii SuperLigiZnany siatkarz wyjechał jako mężczyzna i wrócił jako kobieta. Pierwsza taka sytuacja w historii SuperLigiCzytaj dalej

Władze Leeds spełnią marzenie chłopca?

Do samej sprawy odniosły się władze Leeds. Nie da się ukryć, że chciałyby zatrzymać obrońcę, który walczy z nimi o awans do elity, więc obiecały chłopcu, że wykorzystają jego pietnaście funtów jako wkład do opłaty za transfer.

- Świetna robota, Daniel. Uzupełnimy twoją ofertę za Bena i wrócimy z nią do pana Barbera - skomentowały władze Leeds.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest nadzieja dla turystyki nad Bałtykiem. Właściciele mogą liczyć na jedną rzecz
  2. Skoczyli ze spadochronem z 20 piętra. Nagrali ich sąsiedzi, sprawę bada policja
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Już od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy Lidlu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News