Choroba, Tomasz Gollob
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 21 Lutego 2020

Legenda polskiego sportu trafiła do szpitala. Sportowiec zapowiada, że się nie podda

Choroba zmogła najsłynniejszego polskiego żużlowca, Tomasza Golloba. Mimo bólu i osłabienia legenda speedwaya zapowiada walkę z infekcją do aż pełnego wyleczenia. - Nie poddam się - deklaruje.

Choroba, która dotknęła Golloba jest związana z infekcją bakteryjną. Były polski żuzlowiec trafił do szpitala z powodu zakażenia dróg moczowych. Leczenie utrudnia fakt, że były sportowiec jest sparaliżowany po wypadku, którego doznał w 2017 roku.

Koszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówKoszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

Choroba nie oszczędza Golloba

Słynny żużlowiec leczy się już od połowy miesiąca. Jak twierdzi, to nie pierwszy raz, gdy dotknęło go zakażenie dróg moczowych. Gollob tłumaczy, że jego niepełnosprawność ma wpływ na nawracanie przykrych dolegliwości. - Ten leżąco-siedzący tryb życia powoduje zapalenia pęcherza - tłumaczy w rozmowie z WP Sportowefakty.

Były mistrz świata nie traci jednak pozytywnego nastawienia. - Nie ma jednak co narzekać, choć co tu kryć, ciężki ten mój żywot. (...) Oddałem się jednak w ręce lekarzy i walczę. Mam nadzieję, że na początku marca będę już w miarę zdrów i pomogę mojej Polonii Bydgoszcz - mówi.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokArkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokCzytaj dalej

Tomasz Gollob walczy o powrót do zdrowia

Od 2017 roku, gdy były żużlowiec doznał wypadku na crossie, stracił władzę w nogach. Na domiar złego Golloba prześladują dolegliwe bóle spastyczne. W styczniu Polak przeszedł skomplikowaną operację, która miała pomóc wyeliminować ten problem. - Na razie obserwuję i czekam, bo o tym, czy zabieg okazał się skuteczny, przekonam się za dwa, trzy miesiące. Mam oczywiście nadzieję, że trudne rzeczy będą za chwilę za mną i będę mógł polecieć na wymarzoną operację w Stanach - twierdzi Gollob, który nadal ma nadzieję, że niebawem będzie mógł znów chodzić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News