Choroba
Pixabay
Autor Piotr Mika - 21 Sierpnia 2020

Mistrz kraju przerywa treningi. Pięciu zawodników zakażonych, druzgocące informacje

Choroba powodowana przez koronawirusa wpływa na wszystkie dyscypliny sportowe na świecie. Niestety, tym razem COVID-19 storpedował przygotowania mistrza kraju, który musiał odwołać wszystkie zajęcia oraz mecze kontrolne. Powodem jest aż pięć zakażeń w drużynie.

Choroba przeszkodziła w przygotowaniach do kolejnego sezonu mistrzowskiej drużynie z poprzednich rozgrywek. Niestety przypadków jest na tyle dużo, że władze nie miały innego wyjścia jak odwołać zajęcia oraz mecze kontrolne. Teraz o przyszłości zespołu zadecydują kolejne wyniki badań.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi
Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Choroba zaatakowała mistrza Francji

Koronawirus tym razem wdarł się do zespołu US Ivry Handball, który w zeszłym sezonie zdobył ósme w historii klubu mistrzostwo Francji. Teraz jednak zawodnicy US Ivry musieli przerwać swoje przygotowania do kolejnych rozgrywek i udali się do domów. Wszystko z powodu koronawirusa.

Cotygodniowe testy wykazały, że w klubie aktualnie jest zarażonych pięciu zawodników. Władze klubu uznały, że aby opanować sytuację niezbędne jest odwołanie treningów i wszelkich meczów kontrolnych zaplanowanych przed powrotem ligi.

Fantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęFantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęCzytaj dalej

Wznowienie treningów zależne od kolejnych wyników

Zawodnicy mistrza Francji będą mogli wrócić do treningów najszybciej po siedmiu dniach, gdy przeprowadzone zostaną ponowne badania. Pięciu zarażonych zostało natomiast odesłanych na 14-dniową kwarantannę. - W trosce o zdrowie zawodników, klub zdecydował o natychmiastowym zawieszeniu treningów na najbliższe 7 dni. Wznowienie zajęć będzie oparte o wyniki kolejnych testów PCR - możemy przeczytać w komunikacie klubu.

Źródło: WP SportoweFakty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już pewne, Sejm zatwierdził ustawę. Kierowcy będą zachwyceni
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News