Ciąża Lewandowskaf
Instagram - Milena Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 11 Maja 2020

Polskie media nie mają wątpliwości. Po Ani rodzina Lewandowskich spodziewa się kolejnego dziecka

Ciąża Anny Lewandowskiej dobiegła końca kilka dni temu, lecz teraz dowiadujemy się, że to nie koniec świetnych wiadomości w rodzinie. Okazuje się, że kolejny członek rodziny spodziewa się dziecka. Polskie media podały informację, która musi wyjątkowo cieszyć Roberta Lewandowskiego.

Ciąża Anny Lewandowskiej szczęśliwie dobiegła końca w ubiegły wtorek, gdy na świat przyszła mała Laura. Tysiące polskich kibiców zaczęło składać gratulacje parze młodych rodziców, którzy nie ukrywali ogromnego szczęścia z powodu narodzin drugiej córeczki. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna doskonała informacja w najbliższej rodzinie Roberta Lewandowskiego.

Choć sam piłkarz niedawno został tatą po raz drugi, to teraz polskie media podały informację, jakoby miał ponownie zostać wujkiem. Tego typu wiadomość od pewnego czasu krąży po polskich portalach. Póki co Robert Lewandowski jest wujkiem małego Leona, jednak niebawem miałby zostać nim po raz drugi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemJustyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemCzytaj dalej

Ciąża w rodzinie Lewandowskiego

Polskie media zgodnie przekazują informację, jakoby Milena Lewandowska była w drugiej ciąży. Oznaczałoby to, że niebawem przywita ona na świecie drugiego potomka. Jako pierwszy wiadomość przekazał portal Pudelek, w ślad którego podążyły inne polskie media. Kobiecie gratulują także fanki. Pod wieloma jej wpisami można zobaczyć komentarze osób, które twierdzą, że ciąża służy siostrze Roberta Lewandowskiego.

Póki co sama Milena Lewandowska nie odniosła się do plotek podawanych przez media, jednak liczne dowody wskazują na to, że już niebawem rodzina Lewandowskich przywita na świecie kolejnego potomka. Tego typu wiadomość z pewnością ucieszyłaby wszystkich kibiców liczących na to, że sportowe tradycje w rodzinie zostaną podtrzymane i że niebawem na świat przyjdzie kolejny piłkarz.

Obrzydliwe zachowanie piłkarzy reprezentacji. Stosowali doping, wszystko wyszło na jaw, ogromne kłopoty zawodników z RosjiObrzydliwe zachowanie piłkarzy reprezentacji. Stosowali doping, wszystko wyszło na jaw, ogromne kłopoty zawodników z RosjiCzytaj dalej

Ciąża wzbudza wielkie zainteresowanie

Pozostaje nam więc jedynie czekać na kolejne informacje o narodzinach w rodzinie Roberta Lewandowskiego. Życzymy Milenie Lewandowskiej i jej najbliższej rodzinie dużo szczęścia i zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec z noszeniem maseczek w każdym miejscu. Niespodziewana decyzja rządu Czech
  2. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Ile zarabia kasjer w Lidlu w dobie koronawirusa? Zarobki mogą wprawić w osłupienie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News