Arsenal może ukarać obrońcę
Autor Piotr Bernaciak - 12 Lipca 2019

Co dalej z Laurentem Koscielnym? Piłkarz Arsenalu rozpoczął strajk

Arsenal ma spory problem w związku z zachowaniem jednego z najbardziej doświadczonych zawodników w zespole. Strajk rozpoczął Laurent Koscielny. Francuz zachował się w dość nietypowy sposób.

Arsenal przez wiele lat mógł polegać na Laurencie Koscielnym, który uchodził za jednego z najbardziej oddanych zawodników klubu. Środkowy obrońca wielokrotnie udowadniał swoją lojalność, nawet w momencie, gdy chciały sprowadzić go największe kluby świata. Jak sam twierdził, dobrze czuł się w Arsenalu i nie widział powodów, by zmieniać miejsce pracy. Ta sytuacja trwała przez wiele lat.

Teraz jednak usłyszeliśmy o przełomie, który może wpłynąć na dalszą karierę Francuza. Jak się dowiedzieliśmy, kapitan Arsenalu postanowił zwrócić się do władz klubu w bardzo agresywny i niespotykany dotąd w klubie sposób, co sprawia, że jego dalsza gra na Emirates stoi pod znakiem zapytania. Doświadczony defensor już niebawem może trafić do nowego zespołu.

Prezydent Napoli jasno komentuje plotki o Icardim. Prezydent Napoli jasno komentuje plotki o Icardim. "Nie potrzebujemy go"Czytaj dalej

Koscielny występuje w Arsenalu od 2010 roku i wciąż cieszy się wielkim szacunkiem trybun. Po zakończeniu kariery przez Pera Mertesackera został nawet mianowany kapitanem drużyny, która wciąż walczy o jak najwyższe miejsce w Premier League. Po ostatnim występku zdanie sympatyków Kanonierów na temat obrońcy może ulec zmianie.

Dowiedzieliśmy się, że Laurent Koscielny stawił się u dyrektorów klubu i oznajmił im, że nie zamierza lecieć z drużyną na zgrupowanie w Stanach Zjednoczonych. Jego decyzja może dziwić, jednak niemal na pewno podyktowana jest chęcią odejścia. Najwyraźniej obrońca nie ma już zamiaru występować w Anglii.

Na horyzoncie pojawiła się możliwość transferu do francuskiego Bordeaux. Niemłody już Koscielny wyraził wstępne zainteresowanie propozycją, dlatego postanowił na własną rękę rozpocząć działania przeciw klubowi, które mają mu pozwolić zmienić pracodawcę.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News