Neymar chce wymusić transfer
Flickr
Autor Piotr Bernaciak - 9 Lipca 2019

Co robi Neymar? Brazylijczyk nie stawił się na treningu PSG

Neymar postanowił opuścić dzisiejszy trening Paris Saint-Germain. Brazylijczyk nie potrafił uzasadnić swojego zachowania, może czekać go poważna kara. Prawdopodobnie chodzi mu o wymuszenie transferu do Barcelony.

Neymar nie pojawił się na dzisiejszym treningu Paris Saint-Germain. Zawodnicy z Paryża mieli dziś wznowić treningi przed nadchodzącym sezonem, w którym przyjdzie im walczyć o najwyższe cele w kraju (Ligue 1, Puchar Francji i Puchar Ligi), a także na arenie międzynarodowej. Marzeniem kibiców z Paryża wciąż jest wygranie Ligi Mistrzów, z której w ostatnich sezonach drużyna odpadała w bardzo przykrych okolicznościach.

Prezydent klubu Nasser El-Khelaifi postanowił wzmocnić zespół przed nadchodzącym sezonem, dokonując transferów Pablo Sarabii oraz Andera Herrery. Cóż jednak z tego, skoro drużynę najprawdopodobniej opuści jej zdecydowanie największa gwiazda, czyli Neymar. Brazylijczyk od dłuższego czasu mówi, że nie czuje się dobrze w stolicy Francji i chciałby zmienić klub.

Neymar może zmienić klub

Najpoważniejszym kandydatem do zatrudnienia reprezentanta Canarinhos jest oczywiście FC Barcelona. Klub z Katalonii bardzo chciałby po raz kolejny zatrudnić u siebie gwiazdora, który przed laty wraz z Leo Messim i Luisem Suarez stanowił o silę ofensywy drużyny. Szanse na jego zatrudnienie rosną z każdym dniem, zwłaszcza wobec zachowania piłkarza.

Niespodziewany kierunek transferu Icardiego. Jest oferta z Hiszpanii

Dziś Neymar nie stawił się na treningu, w związku z czym prawdopodobnie czeka go wysoka kara finansowa. Jak jednak powszechnie wiadomo, z niewolnika nie ma pracownika, co oznacza, że Neymar niemal na pewno opuści drużynę z Paryża.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News