Conor McGregor
YouTube UFC - Ultimate Fighting Championship
Autor Piotr Mika - 14 Września 2020

Conor McGregor molestował kobietę? Lista ohydnych zarzutów rośnie

Conor McGregor, jeden z największych i najbardziej kontrowersyjnych zawodników MMA ostatnich lat znów wpadł w kłopoty. 32-latek został oskarżony o molestowanie kobiety podczas imprezy na Korsyce. Irlandczyk w tej chwili znajduje się na wolności, ale sprawa jest w toku i trwa zbieranie materiałów dowodowych.

Conor McGregor w ostatnich dniach bawił na swoich jachcie u wybrzeży Korsyki wraz ze swoją dziewczyną i dwójką dzieci. Zawodnik miał wziąć udział w charytatywnym wyścigu na rowerach wodnych, jednak z powodu oskrażeń będzie musiał wycofać się z imprezy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Conor McGregor znów ma problemy z prawem

Wedle relacji kobiety, która przebywala w Calvi na wakacjach z mężem i która wniosła oskarżenie przeciwko McGregorowi, Irlandczyk podczas jednej z suto zakrapianych imprez miał pójść za nią do toalety w obstawie swoich ochroniarzy i obnażać się przed nią. Jak podają media "cała sytuacja głęboko wstrząsnęła kobietą, która była na wakacjach w Calvi ze swoim mężem"

Do całego zdarzenia miąlo dojść 6 września. W ostatnich dniach 32-letni zawodnik MMA został aresztowany, jednak po przejściu rytunowych testów na obecność alkoholu czy narkotyków i przesłuchaniu został zwolniony do domu. Nie oznacza to jednak, że jest już bezpieczny, ponieważ wciąż trwa gromadzenie materiału dowodowego. Lokal w którym rzekomo doszło do molestowania, jest monitorowany, co więcej ktoś z tłumów bawiących się tam ludzi mógł nagrać zdarzenie na przykład telefonem komórkowym.

Media podają również, że Conor McGregor miał również napaść na tle seksualnym na inną kobietę, która jednak nie zgłosiła sprawy. W tym temacie nie ma jednak na razie więcej informacji.

Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Popularny zawodnik nie przyznaje się do winy

Conor McGregor, który w przeszłości przeskrobał niejedno, nie przyznaje się do winy. Jego prawnik, Emmanuelle Ramon, potwierdza, że 32-latek zaprzeczył wszystkim oskarżeniom. Z kolei menedżer McGregoria Audie Attar zasugerował, że jest to kolejna próba wyciągnięcia od bogatego zawodnika wysokiego odszkodowania.

Irlandzki zawodnik MMA przebywał na jachcie u brzegów Korsyki ze swoją partnerką Dee Devlin i dwójką ich dzieci. Miał on wziąć udział w 180-kilometrowym, 24-godzinnym wyścigu na rowerach wodnych z Calvi do Monako. Impreza zorganizowana została w celach charytatywnych, jednak zawodnik z powodu oskarżeń nie weźmie w niej udziału.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News