Córka
Instagram Oliwia Bieniuk
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Września 2020

Poruszające słowa córki Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Tak zapamiętała zmarłą mamę

Córka uwielbianej przez Polaków aktorki Anny Przybylskiej i znanego polskiego piłkarza Jarosława Bieniuka udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu “Viva!”. Młoda kobieta opowiedziała o swoim życiu, ale także relacjach łączących ją ze zmarłą matką. Słowa dziewczyny o tragicznie zmarłej artystce poruszyły czytelników.

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu “Viva!”. Oliwia Bieniuk poruszyła temat swojej zmarłej przed kilkoma laty matki, którą do dzisiaj uwielbiają miliony Polaków. Nastolatka zdobyła się na piękne wyznanie na temat aktorki.\

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego ma nowego partnera. Bramkarz Juve ma czego żałować? (FOTO)Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego ma nowego partnera. Bramkarz Juve ma czego żałować? (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku


Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka poruszyła miliony Polaków

Śmierć Anny Przybylskiej poruszyła miliony Polaków, którzy uwielbiali utalentowaną aktorkę. Artystka odeszła w 2014 roku z powodu raka trzustki. Mimo upływu czasu Polacy wciąż wspominają swoją ulubioną gwiazdę i interesują się życiem jej rodziny. Media społecznościowe Jarosława Bieniuka, męża zmarłej i byłego piłkarza cieszą się sporym zainteresowaniem, podobnie jak prawie już dorosłej córki słynnej pary, Oliwii.

Nastolatka, która za kilka tygodni będzie obchodzić osiemnaste urodziny, udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu “Viva!”, w którym opowiedziała o swoim życiu, ale także trudnym momencie, jakim była przedwczesna śmierć jej mamy. Oliwia Bieniuk wyznała, że Anna Przybylska przekazała jej wartości, którymi dziewczyna stara się kierować w życiu.

- Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała - powiedziała dziewczyna i dodała, kiedy najbardziej tęskni za mamą. Jej słowa poruszyły czytelników popularnego pisma.

- Myślę, że brakuje mi rozmowy z nią, gdy przeżywam jakieś sercowe rozterki. Z tatą trudno się o tym rozmawia. Mężczyźni takich spraw nie rozumieją, a ja potrzebuję kobiecej porady - wyznała.

Nie żyje legenda sportu. Miał tylko 43 lata, nagły nawrót strasznej choroby pokonał go w mgnieniu okaNie żyje legenda sportu. Miał tylko 43 lata, nagły nawrót strasznej choroby pokonał go w mgnieniu okaCzytaj dalej


Oliwia Bieniuk wspomina zmarłą matkę

Oliwia Bieniuk wróciła również do dnia, w którym dowiedziała się, że jej mama odeszła z tego świata. Nastolatka zdradziła, że była przygotowana na śmierć ciężko chorej matki, jednak, gdy ta nastąpiła, nie chciała słyszeć o utracie ukochanej rodzicielki.

- Nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom - mówi młoda kobieta. 17-latka wspomniała również, jaka była prywatnie Anna Przybylska i stwierdziła, że pod względem charakteru ona jest bardziej podobna do ojca, Jarosława Bieniuka.

- Chyba jestem bardziej "tatowa". Mam też po nim większość cech. Mama na przykład bardzo lubiła sprzątać i jak ją wspominam, to często z odkurzaczem o szóstej rano. (...) A ja nie lubię biegać z odkurzaczem, nie jestem pedantką - zdradziła Oliwia Bieniuk.

Źródło: "Viva!"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miała zapłacić mandat za odmowę obsługi klientki bez maseczki. Sąd jednak zaskoczył decyzją
  2. Grypa i Covid-19 równocześnie? Wypowiedź lekarza nie pozostawia złudzeń
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News