Córka Adama Małysza potwór
Instagram - Karolina Małysz
Autor Piotr Bernaciak - 30 Czerwca 2020

Zdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiły Polaków w osłupienie. Przypomina na nich potwora

Córka Adama Małysza zdecydowanie zaskoczyła wszystkich fanów polskiego skoczka poprzez fotografie, które pojawiały się na jej Instagramie. Wszystko przez to, co znalazło się na jej twarzy. Błyskawicznie pojawiły się wpisy porównujące ją nawet z potworem.

Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz stroni od mediów i nie pojawia się już na skoczni wraz z ojcem przy okazji skoków naszej drużyny narodowej, jednak teraz Polacy mogą śledzić jej kolejne poczynania w mediach społecznościowych. Kobieta aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie dzieli się ujęciami ze swojego życia.

Mało kto wie jednak o działalności Karolina Małysz, która wzbudza wyjątkową ciekawość. Trzeba przyznać, że ma ona bardzo nietypowe hobby, które interesuje bardzo wiele osób. Córka jednego z najwybitniejszych polskich skoczków postanowiła upodobnić się do potwora, zaskakując tysiące obserwujących w mediach społecznościowych, a konkretnie na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać
Atak pod szpitalem z ofiarami COVID-19. Zagraniczni kibice rzucili się na mężczyznę pomagającego ofiarom (WIDEO)Atak pod szpitalem z ofiarami COVID-19. Zagraniczni kibice rzucili się na mężczyznę pomagającego ofiarom (WIDEO)Czytaj dalej

Córka Adama Małysza wzbudziła spore zaskoczenie

Niewiele osób wie, czym zajmuje się Karolina Małysz. Córka Adama Małysza jest studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i miłośniczką kultury meksykańskiej i hiszpańskiej, o czym sama informuje na swoim profilu na Instagramie. 23-letnia Karolina Małysz już niebawem weźmie także ślub ze swoim ukochanym. Niewiele osób wie jednak o jej niesamowitej pasji.

Karolina Małysz interesuje się malowaniem twarzy, które znacznie wykracza poza tradycyjny makijaż. Dzieła publikowane przez córkę Adama Małysza na portalach społecznościowych przedstawiają wyjątkowy makijaż, który umożliwia upodobnienie się do potwora lub do bajkowej postaci. Tego typu działalność wymaga nie lada umiejętności artystycznych.

Patogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychPatogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychCzytaj dalej

Córka Adama Małysza pokazuje swoją działalność na Instagramie

Konto założone specjalnie w celu prezentacji umiejętności Karoliny Małysz cieszy się coraz większą popularnością. Patrząc na prace kobiety trzeba przyznać, że ma ona ogromny talent do tego typu makijażu.

ZOBACZ PRACE KAROLINY MAŁYSZ:

Córka Adama Małysza

Córka Adama Małysza

Córka Adama Małysza

(źródło - Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polscy hotelarze załamani. Nie otwierają hoteli mimo pozwolenia, boją się jednej rzeczy
  2. Ośrodki sportowe pozostaną zamknięte? Jest decyzja ratusza
  3. Reprezentant Polski o krok od hitowego transferu. Agent piłkarza zdradził, w jakim mieście ma zagrać
  4. Bayern rusza po wielkie zakupy. Klub chce sprowadzić aż czterech znanych piłkarzy
  5. Zagraniczny gwiazdor Ekstraklasy opowiedział przed tysiącami o swojej miłości. Zakochał się w pięknej Polsce
  6. Sklepy budowlane i meblarskie z nowymi zasadami działania. Wytyczne i obostrzenia, na które trzeba się przygotować

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News